Clostilbegyt a menštruácia

klarisa23
22. dec 2014

Ahojte žienky, chcem sa spýtať, tie ktoré ste brali Clostilbegyt, na koľký DC vám prišla mrcha? Mne obyčajne chodí na 22 DC a to už od 20 DC špiním a mám bolesti a teraz mám 23 DC a po mrche ani stopy.....Bodaj by už ani neprišla a bola by som tehu, to by bol krásny darček pod stromček, ale nechcem sa predčasne tešiť....Za každú jednu odpoveď vopred ďakujem 🙂

lina129
22. dec 2014

@klarisa23 a ako si ho uzivala? ja som ho uzivala 5 - 9 DC... nejak zasadne neovplyvnil cyklus, len sa mi zda, ze som mala skor ovulaciu... po ovulacii som brala utrogestan, skor ten mohol ovlyvnit dlzku cyklu... ale klasicky som mala cca. 26 DC... ale drzim palce, nech je to tehu 🙂

klarisa23
autor
22. dec 2014

@lina129 ahoj no toto je prve balenie a tiez som ho brala od 5-9 DC.....tak neviem co si mam o tom mysliet.....ovulaciu som mala na 11DC vtedy som aj trochu krvacala a snazili sme sa v ten den aj o mimi, mala som zdvihnute aj nohy, tak dufam, ze sa postastilo 🙂. Uz sa snazime od zaciatku juna a tak este nechcem stresovat s testami, necham si to az na Vianoce 🙂. A ty ho ako dlho uzivas? Kolko sa snazite?

lina129
22. dec 2014

@klarisa23 no ak si mala ovulku 11DC, tak pockaj este s testom, skus tak 14 DPO najskor, teda u teba by to bolo 25DC...cca. 14 dni je lutealna faza, tak este pockaj 🙂 aj keby si testovala, tak je este skoro, lebo si pravdepodobne len 12 DPO a este by test ani nemusel nic ukazat... My uz sa snazime cez rok... Clostil som uzivala len jeden cyklus... potom uz bol zbytocny, kedze nemam problem s ovulaciou...

klarisa23
autor
22. dec 2014

@lina129 dakujem za rady, no necham si to na tie Vianoce......a vam doktor povedal aku pricinu, preco sa vam nedari?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre