Clostilbegyt - 20 mm folikul

lienka_9
4. aug 2020

Baby tiež ste pár dní cca 4 dni po ovulke cítili ako keby ste mali dostať kramy? Hmirenie v žalúdku, pobolievanie brucha? Brala som nazaciatku clostilbegyt, potom pregnyl a teraz po ovulke utrogestan. Alebo uz je to začínajúce tehotenstvo????...inak ak su tu baby ktore brali utrogestan po ovulacii na uchytenie spermií tak rada by som sa na niečo spýtala. Citim take jemne pichanie občas v brušku ale nic ine ma neboli ani prsia ani krize, iba to podbrusko. Ďakujem ♥️

bibkapipka
4. aug 2020

ahoj, ja beriem tiez utrogestan po ovulacii. Podbrusko ma vzdy jemne pobolieva a picha ma vo vajecnikoch.

lienka_9
autor
4. aug 2020

@bibkapipka mozem sa spytat ze ako to beries a kolko?

bibkapipka
4. aug 2020

@lienka_9 vkladam rano a vecer po dve tabletky.

lienka_9
autor
4. aug 2020

@bibkapipka a ked mate napríklad večer styk tak utrogestan vložíte po ňom?

bibkapipka
4. aug 2020

@lienka_9 ano, urcite nie pred, zvykne trochu postupne vytekat.

lienka_9
autor
4. aug 2020

@bibkapipka a ak by sa mi podarilo po ovu otehotniet a teraz si to davam a este dotoho aj styk do konca mesiaca tak nemôžem tomu uškodiť?

bibkapipka
4. aug 2020

@lienka_9 na toto asi neviem uplne odpovedat. my teda moc styk nemame ked si vkladam tabletky. oni zanechavaju vo vnutry taky povlak, ked sa rozpustia. ja sa citim tam dolu celkovo neprijemne ked vkladam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre