Clexane 2000 a malé modrinky

30. apr 2021

Ahojte druhý deň si picham clexane 2000 do brucha a hneď sa mi urobi malá modrina a veľmi to bolí máte s tým niektora skúsenosti?

alexwarring
30. apr 2021

Modriny pri Clexane su absolutne bezne. Je mozne, ze si trafila nejaku zilku. Ak ti presvitaju zily cez kozu, snaz sa ich obist

kvetinka75
30. apr 2021

nemasíruješ si to náhodou? lebo aj vtedy zvyknú bývať modriny

autor
30. apr 2021

Nie nemasírujem ono to je mala modrina a objaví sa hneď keď vytiahnem ihlu picham prvý krát tak nemám skúsenosti ani ako hlboko ísť s ihlou 😪

kvetinka75
30. apr 2021

tak môže byť nabodnutá cieva, žilka.

autor
30. apr 2021

@kvetinka75 môžem sa opýtať ako hlboko ísť s ihlou?

stanulienkat
30. apr 2021

Do hĺbky kože treba ísť s celou ihlou, tá ihla je krátka. Modriny sú úplne bežné. Veď je to na riedenie krvi.

autor
30. apr 2021

@stanulienkat ďakujem za vysvetlenie 🙂

petamich
30. apr 2021

najlepsie je pod svetlom, pozri ci tam nemas nejaku zilku, medzi dva prsty urob koznu riasu, pichni celu ihlu, pomalicky uvolnuj tekutinu, ja zvyknem napocitat do 5 sek. a potom vytiahnut, uvolnit riasu

autor
30. apr 2021

@petamich ďakujem 🙂 je to pre mňa novinka tak sa učim 🙂

lusyyy36
30. apr 2021

Ja mam uz týždeň modriny na bruchu , a teda nie modrinky ale podliatiny, a to mi injekcie pichali sestričky v nemocnici

autor
30. apr 2021

Pomohil vám clexane s kombináciou medrol +duphaston donosit dieťatko?

ivka21
30. apr 2021

Ja si picham fraxiparine a teda do ruky ramena nemam problém ale do stehna áno tam mam modriny a hrce tvrdé. Skus zmeniť miesto vpichu. Tiež som tehulka a pichať do brucha mi to prišlo divne ale to je len možno môj pocit.

autor
30. apr 2021

@ivka21 tak mne zatiaľ do brucha vyhovuje mám tam dosť tuku ale samozrejme keď začne bruško rásť to prehodnotim a bude to asi rameno 🙂

petamich
30. apr 2021

ono, ked clovek picha baby cele tehotenstvo skor ci neskor uz musi pichat vsade 🙂 cize dobre je zacat bruchom, kym sa da, lebo potom uz zostanu iba ruky, boky a stehna (mne napr. stehna zakazal hematologicka) a ked sa na tych rukach zacnu tvorit modrinky, vela priestoru tam nie je 🙂 ja picham od pozitivneho testu do konca 600-nedelia to je veeeela injekcii

ale hej kazdy ma nejake miesto, kde mu to je "prijemnejsie" ak sa o prijemnosti vobec da bavit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre