Clearblue digitálny pokazený display

10. okt 2024

ahojte, robila som si tento digitalny podla navodu, nerobim
ho prvy krat a na displey sa mi ukazali snad vsetky moznosti a potom sa to vyplo tak som usudila ze je zrejme ten mechanizmus pokzeny. rozobrala som ho aby som aspon kukla vysledok ale nevyznam sa v tom lebo som to nimdy nerozoberala. viete mi poradit ci je pozitivny alebo negativny?

domka222
10. okt 2024

Dúfam, že vieš, že sú na ňom vždy dve //

autor
10. okt 2024

@domka222 ja absolutne netusim aky je vysledok preto sa pytam

zuzkacik4
10. okt 2024

Treba urobit novy a nerozoberat...z tohto uz nezistis nic...

autor
10. okt 2024

@zuzkacik4 praveze ma to zaujimalo , urcitebsa tu najdu baby, ktore uz rozobrali niekolko testova vedia poradit

zuzkacik4
10. okt 2024

Nie, neporadia, lebo tento test ma vzdy 2 ciarky, tak ako bolo pisane... nema sa rozoberat, nech sa s nim udialo cokolvek..akykolvek dalsi nazor bude len a len dohad..kym nespravis novy, nezistis nic...✌

katariiinkaa
10. okt 2024

18.3. som mala prvýkrát +1-2, 17.3. bol ešte negatívny. U mna to vtedy bolo mimomaternicove, preto 25.3. vyzerá podobne ako ten z 18.3. - stále tak bolo 1-2. Ale určite ti dá lepšiu výpovednú hodnotu keď kúpiš nový a spravíš ho 🙂 hoci aj nie digitálny. Držím palce 🙏

guudy
10. okt 2024

Prosim, ukaz mi v navode k tomu testu, kde pisu, ze ho treba rozobrat🧐.

stellarstar
10. okt 2024

@satankaaa to fakt?

autor
10. okt 2024

@katariiinkaa 18.3. bol uz akoze pozitivny? lebo mne take vyslo

katariiinkaa
10. okt 2024

Áno, 18.3. som mala 1-2. Ale nespoliehala by som sa na to vôbec, hlavne keď ti na displeji ukázalo nezmysly.. mohol to byt kľudne vadny test, s tymi sa tu teraz v poslednej dobe roztrhlo vrece.

autor
10. okt 2024

@katariiinkaa fuu no lebo vcera som mala mamatest pozitovny aj ten kazetkovy a teraz rano dr max negatovny a tento pokazeny digi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre