Clearblue digitálny ovulačný test

janqa27
7. jún 2024

Ahojte, mam taku otázku. Neviem ci ste uz niektorá skúšala digitalny ovulacny test od clearblue. Ja som ho teraz orvykrat skúšala. Moj cyklus je pravidelny, 28-30 dni. Podla kalendára by som mala mať ovulaciu na 16DC. V návode písalo ze s testovaním by som mala začať skôr, tak som si teda prvy test spravila 11DC (5 dni pred ocakavanou ovulaciou) a bol pozitivny. Na ďalší den uz bol ale negativny. No a dnes 15DC (1 den pred ocakavanou ovulaciou) mi opäť vyšiel pozitivny výsledok. Ako je to možné? Ktorému vysledku mam veriť? Lebo dvakrat ovulaciu urcite nemam 🫣
Máte niektorá s tym skúsenosť?

spanielka44
7. jún 2024

To je twn čo ukazuje smajliky?

janqa27
autor
7. jún 2024

@spanielka44 ano presne ten

spanielka44
7. jún 2024

No ja som s ním testovala pred 3 tyzdnami ukazal sa smajlik išli sme na to a som v 5 tyzdni 😁 a skôr by som sa prikláňali k tej dnešnej pozitivite a skúste si porovnať aj prúžky kedy sú silnejšie mne pri prvých troch vyšiel smajlik 🙂 pri poslednom už nie a bol to 15dc

janqa27
autor
7. jún 2024

@spanielka44 tak ja to mam takto..teda ten dnesny by mal byt pravdivý, ale je strasne zvláštne ze mi smajlik vysiel aj 11DC 🤷‍♀️
No nič, snáď sa konečne podarí lebo uz sa pokúšame rok a pol a akurat som mala len 2x biochemické 😔

spanielka44
7. jún 2024

@janqa27 twn posledný vyzera super mne keď vyšiel smajlik hneď sme skúsili a potom aj na druhý deň večer a podarilo sa nám na 1x ale tiež mame za sebou MA v januári … držím palce nech sa podarí ♥️

janqa27
autor
7. jún 2024

@spanielka44 tak snáď uz hej a snáď už normálne, lebo dvakrat sme sa tešili a potom dvakrat aj oplakali 😔 tym ze mam aj pravidelnu menstruaciu, mam aj pravidelne ovulaciu a vzdy sa v tom čase najviac snažíme ale stále nič a nič...naj kamoška si 3x nedali pozor a uz ma bábo a to ani nebola pripravená. Dokonca sme otehotneli obe v podstate naraz, dve tyzdne po nej som bola tehotna aj ja..len moje žiaľ odišlo :/ tak vtedy som bola z toho este viac mimo lebo som sa tešila ze to prežijeme spolu ale žiaľ... no snáď to uz príde..niesom uz najmladšia 🫣 a ty beries aj nejaké vitaminy? Alebo brala si niečo na podporu?

janqa27
autor
7. jún 2024

@spanielka44 mam si skúsiť spraviť test aj zajtra? Ze ako vyjde? Ako budu silne ciarky ci netreba?

spanielka44
7. jún 2024

@janqa27 My sme tiež s kamoskou naraz a ona ma babo a my nie 🥲 ale snažíme sa myslíš pozitívne, nestresovat sa a veríte že to vyjde… ja som skúšala ešte na druhý deň rano a bol už negatívny takze netreba si myslím 🙂 a brali sme inofolic a muz folandrol plus zinok a vitamín C, navyše sa nám to podarilo po 5 nočných nevyspatí unavení a vystresovaní takze mozne je ozaj všetko 😄

janqa27
autor
7. jún 2024

@spanielka44 my tiez berieme inofolic a folandrol uz od minuleho roka...na vianoce som mala druhy pozitivny test ale tiez to skoncilo rovnako. Tento rok sme asi mesiac nebrali tie vitaminy lebo sme boli rozbehany, rozlietany ale teraz zase berieme len ja ten inofolic neviem brat dvakrat denne niekedy 🫣 akosi mi nevydá tak beriem raz denne kyselinu listovu a vecer ked uz mam pokoj po celom dni tak vezmeme jeden inofolic..snad to bude mať nejaky účinok 🫣

spanielka44
7. jún 2024

@janqa27 Noo ja som brala poctivo dvakrát denne a stacilo nám veru mesiac 🙂 skús ich zmeniť my sme predtým mali ja nosifol a muz yarillo aj tie boli dobre 😊niekedy zmena prospeje

janqa27
autor
7. jún 2024

@spanielka44 preto sme ich na nejaky cas vysadili a zacali uzivat znova, mam tu este balenie na par týždňov tak to uz doberieme a uvidíme potom ak sa nezadari tento mesiac 🫣

zara1357
8. aug 2024

Pridám svoju skúsenosť( snáď pomôže niekomu). Test veľmi odporúčam, naozaj netreba žmúriť a skúmať na silu- farbu čiarok, skrátka ked je pozitivny, zobrazí sa tvárička. Appka mi ovuláciu vyrátala na stredu, test bol pozitívny vo štvrtok. A pocitovo, že sa ovulka blíži som vedela v stredu večer.

lenuss1992
14. sep 2024

@zara1357 to máte ovulacny test clearblue?

zara1357
14. sep 2024

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre