Citlivé prsníky a bolesti v podbrušku, môžu to byť príznaky tehotenstva ?

9. jan 2020

Ahojte baby,
s priatelom sa snazime o babatko, mám este 9 dni do MS ale mám strašne naliate prsia ktore sú dosť citlivé a naliate v podbrušku mám pocit ako keby som mala dostat MS možu byt príznaky tak skoro ? Dakujem za rady pripadne vase skusenosti

veronikaszabova
9. jan 2020

Kolko si od ovulacie?

autor
9. jan 2020

11 den

deean
9. jan 2020

To su take priznaky, kt. mam aj ja niekolko mesiacov, pichanie v podbrusku, az tlaky, vajecniky citim vsetko, prsia naliate, alebo bradavky citlive a tak, a tehotenstvo to zatial nikdy nebolo. To mas taky dlhy cyklus ak si 11 dni po ovu a mas 9 dni do MS? Ja mam asi 8 do MS, ale tento mesiac sa nejak nesledujem, nemam na to cas ani nervy :D

veronikaszabova
9. jan 2020

Lutealna faza ti trva 20 dni?

autor
9. jan 2020

31.12. som mala OVU potvrdil aj ovu test a MS mám dostat o 9-10 dní ( cca)

deean
9. jan 2020

Tak si potom 9 DPO, aj tak mas dlhy cyklus

veronikaszabova
9. jan 2020

skus testnut

autor
9. jan 2020

jezis pardon teraz som si vsimla ten preklep 😵

veronikaszabova
9. jan 2020

@deean divne pocty ma 🙂

autor
9. jan 2020

@veronikaszabova
vcera som skusala zatial negativny :/

veronikaszabova
9. jan 2020

Tak pockaj, nez budu meskat a test zopakuj

autor
9. jan 2020

@veronikaszabova v robote som rychlo musela odpisat a preklepla som nechtiac sorry

autor
9. jan 2020

@veronikaszabova skusim to cakanie je najhorsie juuj

giuli
9. jan 2020

To mas 20dnovu lutealnu fazu?...lebo ked mas 9dni do MS a si 11 po ovulacii??🤔

giuli
9. jan 2020

Teraz kuk,ze si mala preklep....na testovanie skoro...skus cca na 10dpo...mozno uz tam daco bude...

rozalinda2610
26. dec 2020

dobry vecer potrebovala by som poradit skusame s priatelom sa o babetko tento mesiac som mala MS3dni len uz som po MS 3tyždne strasne ma bolia prsia bradavky nemozem sa ani dotknut stale by som jedla niekedy zvraciam s nicoho nic a zacina ma pichat pod bruskom a krize nikdy som nepriberala stale som bola na mojej vahe a zrqzu som pribarla 2kg robila som si tesst pred tyzdnom a nic :( nejaka rada dakujem

stanussik
6. nov 2022

Dobrý večer chcem sa opýtať či môžem byť tehotná keď pred týždňom som mala pohlavný styk a nechal do dnu a mala som 5 deň kramy ale už slabé potom už nič som nemala ....mam citlivé prsia ,boli ma pod bruchom aj vaječníky ma bolia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre