Čípky myoovunelle a plánovanie styku

hlupy86
10. mar 2021

Ahojte, snazime sa s muzom o dieta a dostala som ako darcek z lekarne cipky Myoovunelle a teda, ze ich vyskusam😂Kedze som presne nevedela, kedy budem mat ovulaciu a skace mi to plus minus 1- 2 dni, tak som si vcera dala jeden cipok a vecer sme mali styk aj ked ovu test bol vcera negativny, ale ved pre istotu😂Dnes som si robila ovu test, vid obrazok a ciarka je dost silna, tak teraz neviem co robit. Otazka znie, mam si dat este jeden teraz cipok a mat dnes zase styk, aj ked pisu v
letaku, ze sa ma davat kazde dva dni, alebo myslite, ze mi ho staci dat zajtra a mat styk tiez az zajtra, ci to uz bude neskoro. Trosku blba otazka, ale mozno mi niekto poradi😂

elenita
10. mar 2021

@hlupy86 Ahoj, neviem, ako funguju tie cipky, ale ovu test mas negat 🤷‍♀️

aleskandra
10. mar 2021

tak tento ovu test je mega negatívny...koľký DC si?
@hlupy86

hlupy86
autor
10. mar 2021

@aleskandra To ja viem, ze je negativny, ale pocitam s tym, ze test bude do 12 hodin pozitivny, lebo to tak vzdy mam. Momentalne som 16DC, cykly mam tak 30 dnove. Teraz teda neviem, ci si dat ten cipok alebo zajtra, co uz neviem ci nebude neskoro. To by som potrebovala skor radu niekoho, kto ma realnu skusenost s tymi cipkami.

aleskandra
10. mar 2021

@hlupy86 ja a nimi tiež nemám skúsenosť, ale čo tu už boli debaty ohľadne tých cipkov, tak je to len obyčajná vazelina 🙈

frida1990
10. mar 2021

@hlupy86 Mne tieto čípky odporučila gynekologička a hovorila že cca 6 hodín pred sexom sa majú dať, párkrát som ich použila a vždy teda len niekoľko hodín pred sexom v čase okolo ovulácie, neriešila som či každý druhý deň alebo nie, ale test ešte nie je pozit, ja byť tebou tak si ušetrím dnes ten čípok, zajtra znova otestuj a ak budú obe čiarky rovnako silné tak si daj čípok a o pár hodín choďte na to 🙂 a práveže podľa mňa zloženie to má fajn, žiadna vazelína, ja si myslím že tieto veci môžu dosť pomôcť. Sú ešte aj take gély na to, funguje to v podstate na tom istom princípe.

dominikakr
22. mar 2021

Predám za 12€ nenacate balenie Myoovunelle, pôvodne za 16,99€. Osobný odber v Bratislave

michaelasedko
8. apr 2021

@dominikakr ahoj, je to este prosim na predaj ?

dominikakr
8. apr 2021

@michaelasedko ahoj, áno, napis mi prosím správu a dohodneme sa

olasitka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ena25
12. júl 2023

@olasitka ešte máte čipky? Viete poslat n dobierku?

olasitka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre