Čínsky kalendár počatia - pohlavie dieťaťa

16. apr 2021

Caves zeny. Vychadza vam podla cinskeho kalendara pohlavie dietata, ktore sa vam narodilo? 😊 ci to je blbost?

hettinka
16. apr 2021

Vychadza, na 50% 🤣

e1i
16. apr 2021

nahodou mi to pri prvej vyslo. ci vyjde pri druhej uvidime

petamich
16. apr 2021

vsetky tieto babske metody a kalendare niekomu vyjdu je to ale tak 50/50 ako pise @hettinka 🙂 schvalne som si ten cinsky pozrela a teda nas Misko je podla cinanov Miska, takze ja patrim k tej druhej polovici

dassena
16. apr 2021

nam teda nevyslo :D ale mna sklamali asi vsetky testy babske, ktore existuju na pohlavie. vzdy je proste sanca 50/50 takze nie je asi nic zlozite v tom 🙂 proste niekomu vyjde a niekomu nie

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babovka2321
16. apr 2021

Moj syn tiez mal byt dievcatko...

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petkasaurus
16. apr 2021

Ja som si hodila seba a mala som byt muz

katka281
16. apr 2021

Za mna tiez blbost 😁 v kalendari dievca, doma mame chlapceka.

e1i
16. apr 2021

ja nevravim ze na to verim,tiez som skusila len kvoli tomuto prispevku a nahodou to tak vyslo. ci sa trafilo aj druhe rovnako,uvidime

doda26
17. apr 2021

mne vyslo vsetko 😂 aj cinsky kalendar, aj test mocu so sodou bikarbonou, dokonca moja mamina mi spravila taky test o ktorom som nevedela...sedela som u rodicov a ona mi nenapadne zo zadu posypala hlavu solou a podla toho coho sa chytim prveho na tvari tak take to bude pohlavie..ak sa dotknem pier je to dievcatko a ak nosa tak chlapec 😂 a dokonca aj tam mi vyslo dievca a aj bude to dievcatko 😄 ale tak vsetko su to nahody samozrejme, ale sranda no 😄

marianna_peskova
18. apr 2021

Ja som podľa čínskeho kalendára mala čakať dievčatko, narodil sa mi chlapec.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre