Čínske ovulačné testy (Aliexpress, Ebay)

22. nov 2023

Akú s nimi máte skúsenosť? Sú spoľahlivé? Ukazujú dobre? Keby mal niekto fotku ako mu čínske ovu testy silneli/ukazovali, bola by som vďačná.

ninka99865
22. nov 2023

Za mňa nie.. mali otrasne malo farbiva

maminkadeticiek
22. nov 2023

Verim ze si robis iba srandu! 😳 Kto by objednaval taketo testy z Ciny preboha.

autor
22. nov 2023

@maminkadeticiek úprimne? nevidím v tom nič zlé 🙂 90% vecí ktoré dnes bežne kdekoľvek kúpiš sú vyrobené v Číne. Preto ma zaujímalo ako je to s týmito testami, ideálne od niekoho, kto s nimi má reálne skúsenosti.

ninka99865
22. nov 2023

Keď tak z anazonu easyhome 🙂 ja som brala od lauritkaa odtiaľ 50 ks vydržali dlho a boli super…

romcitko
22. nov 2023

Ja som používala 🙂 ale naozaj majú malo farbiva, ale tak vedela som, že kedy je ovu…mala som z Ali, konkrétne tieto
Ale tehotenské sú take zaludne, lebo neviem teda, ale po zaschnutí mi strašne skoro ukazovali ducha, ale keď už som mala test z drogerky pekne pozitívny, tak na tých z Ali bola len o niečo silnejšia, môžem ti poslať foto, ale nie tu cez MK, lebo mi to nejde

autor
22. nov 2023

@romcitko išlo mi najmä o tie ovulačné 🙂 Ďakujem!

romcitko
22. nov 2023

Akože keď tu baby dávajú silné farebné čiarky, tak to nečakaj, len pre predstavu 🙂

nevenka
22. nov 2023

@maminkadeticiek ano, bezne ich kupujem a bezne mi aj dobre ukazu, teplota potvrdi. Len to treba testovat aj 3x denne, ak chces zachytit vrchol vzostupu LH. A nebudem vyhadzovat tolko penazi, kedze ovulaciu mavam od 14-teho do 24. dna cyklu. Lieta mi to kvoli stitnej zlaze, a chcem aspon priblizne vediet, kedy mam MS ocakavat.
Ano, maju menej farbiva, ale ked tam ten vzostup je, tak sa pekne vyfarbila ta ciarka, inak mali ju veeelmi slabucku po zvysok cyklu. Ale vedeli byt jasne pozitivne. Este ma na okraj tohto napadlo, ze som raz objednala Adiel testy a este dake ine a to bola cista Cina, len krabicka bola akoze ta "ich znacka", ale boli to len prebalene cinske testy One step a drahsie...🙃😅.
Ak by som chcela byt tehotna a zalezalo by mi na tom, kupila by som dake lepsie, su aj tie Intimed zo 101-ky fakt dobre. Inak najlepsie asi Woman Secret.

zuzka2662021
22. nov 2023

Ja som teraz objednala tak dám potom vedieť aké sú

luciferka93
23. nov 2023

Ja mam tiez z Ali objednane mali by mi prísť nasledujúce dni, dam potom vedieť ☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre