Chceme sa posnažiť o dievčatko

petulatqo
1. júl 2014

Chceli by sme druhe dieta a chceme sa pokusit cca od polky augusta, prveho mame chlapceka a chceli by sme skusit dievcatko. Je vela zien ktore sa takymto sposobom snazia o ovplyvnenie pohlavia tak touto cestou vas prosim tie ochotne co by mi poradili ako co kedy a tak. 🙂 Ďakujem
Budem vdacna za každú radu, prosim nepiste ze si to mam hladat ze je tu vela podobnych diskusii skupin a podobne radsej nenapiste nic ja som to aj tam pozerala ale je toho strasne moc a ked sa najde ochotna zienka poradi mi aj tu bez problemov 🙂

tatko_bebe
1. júl 2014

pokial viem tak statisticky sa rodi viac zien a Ygen je na ustupe, vraj ked muzi casto ejakuluju tak je vacsia sanca pocat zenu. Ale je to JPP stale je to hlavne ovplyvnene len a len muzom v akom stave ma svoju geneticku vybavu v podobe spermii on. Takze na 75% o tom rozhoduje muz aj ked to nevie ovplyvnit

andy04
1. júl 2014

Pozorovat ovulaciu Dva tri dni pred väčšia šanca na dievča čím bližšie k ovulacii väčšia šanca na chlapčeka. Ženské spermie su pomalšie ale prežiju dlhšie no a chlapcenske rýchle ale nemajú dlhu životnosť. Samozrejme výsledok ti nik nezaručuje.

magdalenkami
1. júl 2014

@andy04 suhlasim u nas vyskusane

mima4
1. júl 2014

@tatko_bebe
rodi sa viacej muzov ako zien, len tym, ze muzi sa dozivaju menej, viacej je tych zien...detto vojny a podobne..kde vacsinou bye bye muzi...
ale vo vseobecnosti chlapcov sa rodi o nieco viacej 🙂

tenerifka
1. júl 2014

@tatko_bebe http://portal.statistics.sk/showdoc.do?docid=29761

tu mas k tomu statistiku,
@mima4 to napisala presne

tenerifka
1. júl 2014

@tatko_bebe v roku 2012 bolo na 1000 narodenych dievcat 1067 narodenych chlapcov

dohna
1. júl 2014

aj ja mám chlapca (13r) a teraz by som chcela dievčatko, znamená to že ked začneme hned po MS a maximálne 2 dni pred ovu skončíme, je tam šanca počať dievčatko ?

kacorka06
1. júl 2014

@petulatqo ak možem povedat vlastnú skúsenost,bola som doslova posadnutá tým,že chcem chlapčeka,dala som si urobit všeliaké tabulky-výpočty a neviem čo ešte všetko možné,riadila som sa presne tým ako udávali tabulky a výpočty...lenže otehotnela som skor ako bolo plánované 🙂 podla všetkých výpočtou v ten mesiac malo byt počaté dievčatko,,,,,,aaale nevydalo 🙂 bol to predsa chlapček,takže od vtedy už na nič také neverím a asi to treba nechat na prírodu,bud-alebo 🙂 hlavne aby bolo zdravé!!!

tenerifka
1. júl 2014

@petulatqo Vies, ono je to 50 na 50, vseobecne dievcata sa robia pred ovulaciou a chlapci pocas alebo tesne po.....ale nikto ti nezaruci vysledok, ze to klapne na 100%....kazdopadne je to nejaka nova moda ze vacsina ludi chce dievcatko( a geneticka manipulacia to uz vie zarucit), ked to takto pojde dalej, nebudeme mat pre nase dcery zenichov, mne sa "podarili" 3 dievcata bez nejakeho velkeho usilia, ale zeny, preboha , nechajte tomu volny priebeh, ved to je uplne jedno.....

lucymk
1. júl 2014

@petulatqo ahoj.@andy04. ma pravdu .u nas to tiez zabralo tak sup sup dotoho 🙂 drzim palce

stellamaris
1. júl 2014

suhlasim s @andy04,takto mi to vysvetlil aj moj gyndos.Osobne mi je pohlavie dietatka ale jedno,hlavne zdrave dietatko je pre mna dolezite...............keby sa nam podarilo takto dievcatko,potesime sa,keby chlapcek,taka ista radost 😉

tatko_bebe
1. júl 2014

@mima4 ok doetraz som bol presvedceny ze sa rodi zien viac ale asi mam zle zapamatanu informaciu kt suvisi s tym ze je statisticky viac zien ako muzov a tak som si to asi zle interpretoval

mima4
1. júl 2014

ja som zas pocula taku haluz, ze zeny ktore su tie typicke "zienky", co miluju domacnost, vysivanie... su natotalku zamerane humanitne... najradsej strikuju a ine dzady...tak maju vacsi predpoklad mat chlapceka.

a naopak zeny s viac muzskym mozgom, analytickejsie myslenie, zmysel pre dobrodruzstvo atd..maju skor chlapceka...

tenerifka
1. júl 2014

@mima4 si to nejako poplietla 😀

mima4
1. júl 2014

@tenerifka nie, nie 😀
Prave tak "krizovo"... ako nejaka kompenzacia.. sklony mat dievcatka maju prave tie "muzskejsie" zeny... cize moc sa nefintia..a nerobia tie zenske haluze... 😀

rea92
1. júl 2014

@mima4 no to ani nehovor ! 🙂
tak preto uz cakam druheho chlapca.😀
Nuz...pri tretom mi neostava nic ine len byt viac muzska 🙂

petulatqo
autor
1. júl 2014

Dakujem vam skusime to pred ovu .. i ked neviem prvy je chlap a stvorený bol v posledny den menstruacie ... jasne ja budem rada ked to bude zdrave a bez komplikácií ako pred tym len by som bola rada keby mam k velkemu bratovi malu sestricku 🙂

tenerifka
1. júl 2014

@mima4 ale ty si napisala aj v jednom aj v druhom pripade chlapceka.....

havana_frost
1. júl 2014

@mima4 Ale si napísala k obom druhom žien chlapčeka 🙂

mima4
1. júl 2014

@havana_frost
ježkove oči... som si sedela na kabli 😀
zenske zeny maju skor chlapceka,
zeny s muzskejsim mozgom dievčatko.
@tenerifka

mima4
1. júl 2014

@rea92
kup si nejaku supravu v lidli - vies tie klieste a ine divotvorne veci a uc sa s tym pracovat... plus pozeravaj pravidelne forumulu 😀

terezka1947
1. júl 2014

@mima4 taaaaak rozmyslam,ze ako som na tom ja 😀 😀

lebo pred porodom....toooo som bola neskutocna feministka(co nevravim,ze uz nie som-akurat krotkejsia pri milujucom manzelovi 🙂 )

nevedela a ani som nechcela strikovat,hackovat,varit?nooooo.....skratka,nic zenske mi nebolo blizke-iba nutnost 😀
teraz,po porode.....varim celkom rada(a vraj aj dobre),dokonca viem aspon co to jednoduche uhackovat a dokonca aj rada upratujem...som nejako pozenstela 😀

hmmm a teraz som zvedava,co mi o par mesiacov povie na sone gynekolog 😀
lebo prvy bol chlapcek 😉

tenerifka
1. júl 2014

@mima4 vies co, nieco na tom bude......ja som bola vzdy racionalny clovek, gombiky u nas prisiva manzel(mam odpor k sitiu ako takemu 😀 )......len co potom s mojou mamou, ta ma 2 dcery a syna a vzdy to bola zena sluziaca manzelovi a detom(aj ked na materskej vydrzala max. tych 6 mesiacov, vzdy sa ponahlala naspat do prace), a moja stara mama bola general aj v praci aj doma a ma dve dcery......

mima4
1. júl 2014

@terezka1947 urobime par pokusov a zistime 😉 ako to vobec je...

si tehotna? 🙂

terezka1947
1. júl 2014

@mima4 ano..zatial iba zaciatkujem 🙂
ale tesim sa...hoci...trosku aj bojim...no....uz to nechame na toho hore 😉

stefka33
1. júl 2014

@petulatqo Čítala som toto: Ak chceš chlapca tak spermie musia byť čo najčerstvejšie vytvorené, takže ho treba deň vopred resetovať 😀. Ak dievča tak manžel by mal abstinovať aspoň dva týždne.

denike
1. júl 2014

@petulatqo ja som bola tymto pred prvym tehotenstvom uplne posadnuta. riesila som cinsky kalendar pocatia, metodu vymeny krvi, jonasovu metodu, ovulacnu /ta uz bola spominana/. muz ma z prveho manzelstva 2 chlapcov a ja som bola presvedcena, ze budeme mat babu. ale nevydalo a moj muz ma 3 synov, ja jedneho, za nic by som ho nevymenila, ale dievku by som este prijala 🙂 ale teraz som uz ovela viac v pohode a ak nevyda, tak u nas bude nadvlada testosteronu - co uz 🙂

mima4
1. júl 2014

@terezka1947 gratulujem a prajem ti uspesne tehotenstvo... 🙂

mima4
1. júl 2014

@terezka1947
@tenerifka
napr. ja mam viac muzsky mozog ale prajem si skor dievčatko.. 🙂 ktoremu budem robit copiky, kupovat satocky...

terezka1947
1. júl 2014

@mima4 dakujem...dufam,ze to dobre dopadne 🙂

ale je fakt zaujimave ake cesty "vraj"vedu k vyberu pohlavia 😉

hm...ale dnes je v podstate aj jedno ci je to dievcatko alebo chlapec....lebo uz otehotnenie je zazrakom

a niekedy mi to planovanie: kedy a co chceme pride az smiesne....ale zase chapem ho...lebo niekedy clovek naozaj musi aj planovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre