Chceme chlapčeka. Ako na to?

gerci90
6. feb 2013

Mile maminky nasla som tu diskusiu ako nato ked chceme dievčatko,a teda je tam toho fura, ale my si velmi želáme syna.! Chceme mat doma parík,velmi manžel túži po synovy je vasnivy rybár od detstva a chce si jedneho takeho malého so sebou bravat dievčatka to predsa tak inak beru🙂 no ale odbočila som citala som že chlapci sa "tvoria" len v den ovulácie je to pravda? prosim o radu žienok hlavne ktore doma maju chlapčekov 🙂 lebo neviem ci vobec sa trafím do ovulky , ani neviem kedy ju mam a s merania bazálnej teploty som jelen.! NO skratka chcela by som vediet kedy sa vam podarilo spolodit chlapca ci ozaj len v tej ovulke alebo sa da aj mimo nej .(pred nou a pod) Dakujem za príspevky, v teme o dievčatách sa podarilo par žienkam po skúsenostiach porodit dievčatko, tak nam sa hadam po vasich radách podarí chlapisko rybarisko 🙂

xlucia
6. feb 2013

@gerci90 ja mam dvoch synov a budes asi velmi prekvapena ale tuzim po dalsom zdravom dietati a jemi jedno co to bude. pohlavie neovplyvnis, iba asistovanou reprodukciou. na ryby moze chodit s otcom aj dcera, ziaden problem....

syslica
6. feb 2013

@gerci90 Ahoj, hneď prvá rada: stačí napísať chceme chlapčeka do okienka koníkovského vyhľadávača - tým si ho síce nezabezpečíš, ale aspoň zistíš, že taká téma tu už dávno je 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/ako-pocat-chlapca/ a v nej aj skúsenosti mamičiek... a v tebou spomínanej téme chceme dievčatko sa občas rady "ako na chlapca" vyskytujú tiež... no a druhá rada: chlapci sa skutočne "robia" v termíne ovulácie, najneskôr deň po. 😉

gerci90
autor
6. feb 2013

@syslica dakujem som to hladala ale nenaslo mi predtym nic take a tu vasu temu som popozerala dostatočne dievky su dievky a tak som to neprečitala až do konca.!
@xlucia vsak jasne že chceme zdrave dietatko cakala som že tu bude taka odozva tochto že ved to je jedno nech je zdrave a bla bla ktora matka si to nežela však že? ale nemožem si zaželat aj pohlavie dietatka pri prvom to je jedno ale druhe už tak jednoducho zatužiš mat urcite pohlavie, keby bolo aj dievca nezbalznime sa ale chlapček by velmi potešil 😕 len som chcela vediet radu ci sa niekomu podaril chlapec ani mimo 1dna ovu. to je cele !

alena16
6. feb 2013

@gerci90 Ani sex v den ovulacie ti nezabezpeci chlapceka. Iba o par percent zvysi sance. Aj my sme chceli chlapca, kazdy den som si robila ovulacny test a presne v den ovulacie sme sa snazili a i tak cakame dievcatko. 🙂 A nevyslo to ani podla cinskeho kalendara, ani podla vypoctov z krvi. A aj vestica mi povedala, ze to bude chlapec ale nebude 🙂

barcelona94901
6. feb 2013

@gerci90 hlavne aby bolo bejby zdravé,ved su aj rybárky 😉a nie každého chlapca baví rybárčenie

atika11
6. feb 2013

nám to tak vyšlo v čase ovulacie,mam 28 dnovy cyklus a na 14 den-viem to urcite sa nam podaril krasny synček.

dasulik123
6. feb 2013

ja mam dvoch krasnych zdravych synov.druhe som chcela aby bolo dievcatko ale nevyslo to.bol to zas chlapcek.najdolezitejsie je aby bolo dietatko zdrave!!!

ninive16
6. feb 2013

U mňa to bolo jedno- pred,alebo po. Čakáme už tretie dievča 🙂.Mojim dvom babám som vravela ešte keď som bola na začiatku tehotná, že to isto bude dievčatko, aby boli sesTRY(neberúc do úvahy gramatickú chybu). Teraz ešte niesú sestry, ale len sesDVE. Všetko treba brať, ako príde. Poznám pani, ktorá sa s manželom usilovala (usilovne o dcéru). Majú 7 synov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre