Chcem druhé dieťa a nie vždy dosiahnem orgazmus

natulienka228
1. máj 2020

Ahojte baby.
Je to trosku blbá, súkromná otázka pre mna, ale potrebovala by som to vedieť, prosím žiadne blbe komenty...
Mám malého ročného syna, chceli by sme sa snažiť s manželom o druhé bábätko. Nechceme to siliť, ak príde príde. Ale veľmi po tom túžim. Chcela by som aj dievčatko, ale hlavne nech je zdravé. Problém je že nie vždy dosiahnem orgazmus. Neviete mi prosím povedať, či je to nutnosť pri otehotneni, alebo sa dá otehotnieť aj bez neho? Niekde som sa Dočítala že bez orgazmu žena neotehotnie, neviem ale v akej miere je to pravda... s manzelom sa nadovšetko Lubime a chceme veľkú rodinu. Ďakujem za kazdu radu.

mimi97
1. máj 2020

@natulienka228 to je hlúposť, jasné, že otehotnies aj bez orgazmu ,nie každá žena ho počas života vôbec dosiahne a majú kopec detí, tak hor sa veselo do toho a keď to má prísť tak to príde 😁😁

gayano
1. máj 2020

Blbost, to by sme vymreli rychlo ;)

natalindaaaaa
1. máj 2020

uuuplna hluposť

dublinka22
1. máj 2020

Nemusis ho dosiahnut k otehotneniu, len je to dalsi prostriedok ktory tomu ma pomoct. Hlavne si ten sex uzivajte a nech sa dari 👍

asia83
1. máj 2020

@natulienka228 Bože. Tomu fakt veríte? Keby to tak funguje, tak by po svete behalo podstatne menej detí...

vierkainka
1. máj 2020

Uuuplna hlúposť... K otehotneniu nie je nutný orgazmus.. Ovulácia je veľmi dôležitá, ale orgazmus určite nie 🙂

jaskolka
1. máj 2020

Kde si ten nezmysel čítala? Samozrejme, že otehotniet môžeš aj bez orgazmu, nepoplietli si to v tom článku nahodou s ovuláciou?

veronikaszabova
1. máj 2020

@jaskolka to bude "Milé bravíčko..."

denisa0504
1. máj 2020

Na otehotnenie samozrejme nepotrebuješ orgazmus a práve že sa hovorí, že bez orgazmu je väčšia šanca na dievča :D samozrejme ani to nemusí byť pravda ale to som viac krát aspoň čítala. Toto nikdy..

alenka0
20. máj 2024

@natulienka228 Tomu verili v stredoveku. Potom sa to vyvrátilo😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre