Vie môj gynekológ zistiť, že chodíme do CAR?

25. júl 2024

Vie môj gynekológ zistiť že chodíme do cár ?

papulienka48
25. júl 2024

Možno budem za blbú, ale čo je to cár ? 😅

autor
25. júl 2024

@papulienka48 reprodukčné centrum :D

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martul
25. júl 2024

reprodukčné centrum je CAR, cár je panovník.

papulienka48
25. júl 2024

@martul áno pre toto som bola zmätená 😅

stellarstar
25. júl 2024

Autorka nezistí ale keď vďaka car otehotnieš to mu budeš musieť povedať ze ako si otehu nie?

autor
25. júl 2024

Autokorekt :D
@stellarstar dali rovnakú liečbu našťastie len nechcem aby o tom môj dr vedel že sme šli aj tam

lakebabe
25. júl 2024

Nie zaznamy máš len ty. Moja tiež nevedela dva roky ani ze sme boli na zákrokoch ani ze ma tam operovali , lebo som ku nej vtedy nesla , ale doniesla som jej na preventívke minule záznamy tak si ich len prefotila do karty

bambulka711
25. júl 2024

A prečo by to nemal vedieť? Je to tvoj gynekológ, prečo robiť tajnosti? 🧐

petronela1985
25. júl 2024

Po IVF, ak sa k tomu dopracuješ, aj tak dávaš správu z CAR svojmu gynekológovi. Na odporúčanie CAR ti môže dať gynekológ PN, počas stimulácie napríklad. Niektoré CAR akceptujú aj napríklad merania počas stimulácie od gynekológa. Inak CAR sú súkromné centrá, nemajú dôvod kontaktovať tvojho gynekológa.

petronela1985
25. júl 2024

Keď píšeš, že máš rovnakú liečbu z CAR a od gynekológa, tak predpokladám, že Letrozol alebo Clostilbegyt. Tieto sa môžu brať pár cyklov za život, pokiaľ sa nemýlim. Takže keď máš z CAR, aj od gynekológa rovnaké lieky, riskuješ tým a ideš sama proti sebe.

30katrusa40
25. júl 2024

A čo má s tým tvoj gynekológ problém? Neviem ale podľa mňa by si to mala riešiť aj so svojím a ak nie je tvoj lekár takému riešeniu prístupný tak by som ho vymenila

autor
25. júl 2024

Môj gynekológ ma moc riešiť nechcel preto car a mám ísť k nemu na kontrolu tak či nebude tušiť a chcela som aj širšie odbery a odbornejši názor iného lekára

autor
25. júl 2024

@petronela1985 jasne že ich neberiem dvojmo ale tak ako sa zhodli obaja

petronela1985
25. júl 2024

Tak v tom prípade dobre, lebo už aj také tu bolo. Hormonálna liečba nie je žiadna sranda, my, ktoré sme tým prešli o tom vieme svoje. Aký máš problém? Zatiaľ to vidíš na IUI?

michaela329
25. júl 2024

Môj gynekológ bok veľmi nápomocný a spolupracoval s CAR, aj teraz v tehotenstve na to berie ohľad. Aj ma dosť povzbudzoval. Nechceš radšej zmeniť gynekológa?

kiwi3
25. júl 2024

fakt nechapem, preco by o tom nemal vediet a mala by si nieco tajit? ved to nie je ani konkurencia ani nic. boze, aby som sa este tak strachovala, co si o mne pomyli lekar... ved gynekolog normalne do car posiela.

minuskad
18. aug 2024

podla mna to vidi. Napriklad moj lekar si vedel pozriet moje predpisane recepty za posledny pol rok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre