Čaje na podporu počatia

frida1990
4. nov 2021

Ahojte, aké čaje na podporu ženského reprodukčného zdravia odporúčate piť od menzesu po ovuláciu, a potom od ovulácie až do ďalšieho menzesu?
Doteraz som pila od 1.DC až po ovulaciu zmes Alchemilky, rebríčka a hluchavky (na odporúčanie Anky Kopacovej) a po ovulácii som mala vždy od čajov pauzu, ale takto to ťahám už dva roky a asi by to chcelo zmenu. A tiež hľadám niečo, čo je bezpečné aj v čase potenciálneho uhniezďovania. Máte niečo osvedčené?
Samozrejme iba ako podpora.
Ďakujem.

miskamicha
4. nov 2021

@frida1990 caj ludmily mojzisovej plus doporucujem aj jej cviky. Ak sa vam dlhsie nedari, nestracajte cas a navstivte CAR

chelsey987
4. nov 2021

@frida1990 nedávno som bola na online prednáške, kde pani doktorka rozprávala o liečivých čajoch. Od 1DC do ovu odporúčala čistú alchemilku obyčajnú a od ovu do ms vitex jahňací. Vitex pomáha aj ženám, ktoré majú sklon k potratu. Má vplyv na zníženie prolaktínu a zvýšeniu hladiny progesterónu. Zmierňuje PMS.

lienkashoppingqueen
4. nov 2021

ahoj, caj to sice nie je, ale uzivas kyselinu listovu?

frida1990
autor
4. nov 2021

@lienkashoppingqueen áno užívam, doplnky máme riadne nastavené, ďakujem pekne

frida1990
autor
4. nov 2021

@miskamicha mojžišku cvičím, len ten čaj mi prišiel riadne drahý ale asi ho skúsim, ďakujem pekne 🙂. Aj CAR navštevujeme

miskamicha
4. nov 2021

@frida1990 ja som.pila ten caj cca dva mes.a cvicila som mesiac aj nieco a otehotnela som..neviem ci vdaka tomu..alebo nahoda..plus zacala som uzivat aj macu peruansku 🙂 drzim palce!

petkasaurus
5. nov 2021

@chelsey987 ahoj, ten vitex čítam, ze sa ma brat cely cyklus aj na podporu ovulacie.. Tak teraz neviem, ci ho brať od zaciatku alebo od 2.polovice..kto nema problem s ovulaciou, mozno staci od polovice..

chelsey987
5. nov 2021

@petkasaurus ja som len napísala, čo rozprávala doktorka na prednáške

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre