Boli ste v Ľubochni kvôli snahe o bábätko?

michaelagburova
15. apr 2023

Ahojte nebola ste niektorá v lubochni kvôli snahe o tehotenstvo ?

zuzkacik4
15. apr 2023

@michaelagburova akoze kvoli stitnej zlaze?

michaelagburova
autor
16. apr 2023

@zuzkacik4 áno

zuzkacik4
16. apr 2023

@michaelagburova tak ano, ja som bola.. neviem teda, co potrebujes vediet

stanka562
16. apr 2023

Aj ja som tam bola na vyšetreni 😊

michaelagburova
autor
16. apr 2023

@zuzkacik4 čo tam kompletné sa robí ? Či je to aj ako pobyt tam .

stanka562
16. apr 2023

@michaelagburova vzali mi krv, pohovor s lekárom a usg štítnej žľazy mi robil. Výsledky mi prišli domov poštou do 2 dni. Keďže bolo všetko v poriadku tak na ďalšie vyšetrenia som už nešla.

zuzkacik4
16. apr 2023

@michaelagburova prvykrat vzali krv, zobrali hore na konzultacie, potom na sono a vysledky...druhykrat som mala prist na kontrolu v druhej faze cyklu, ci liecba zabrala..tiez klasika krv, konzultacie ale uz bez sona a vysledky...teraz uz vlastne vysledky posielaju postou..

alex5896
19. apr 2023

@michaelagburova ahoj ja som bola pri dr. PURA top lekar pristup ma ordinaciu aj v Ruzomberku a tusim aj v BB nemusela som cestovat az do lubochne porobil vsetky vysetrenia ak budes mat zaujem napis sukromnu spravu a skusim pohladat kontakt ja som bola pred dvoma rokmi

bucko555
19. apr 2023

Bola som pred 8 rokmi, brali krv plus sono štítnej výsledky prišli domov boli tam zle hodnoty išla som opäť a zistilo sa prečo sa nedari

clockwork
19. apr 2023

Prosim ako ste sa tam dostali? Poslal vas vas endokrinolog?
Moj ma ma povedzme “na haku”, za rok mi 4x zvysil davkovanie, chvilku som Ok, potom mi TSH opat stupne, nic okrem TSH mi zobrat nechce, ze netreba, ignoruje ze sa snazim o dieta uz 3 roky. Uvazovala som o tej Lubochni ale neviem ako sa tam dopracovat. Vdaka za akekolvek info🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre