Bolestivá ovulácia - rady a skúsenosti

silvia610
28. mar 2018

Ahojte baby, tie čo cítite ovuláciu ako dlho vám trvá a k čomu by ste ju prirovnali? Doteraz som s tým nemala skúsenost tak neviem či je to ono alebo niečo iné vopred ďakujem za odpovede.

simsalabim
28. mar 2018

U mna ako pricviknuty nerv, trva asi pol dna.

rybka16
28. mar 2018

Prirovnala by som to k menštruačnej bolesti, ale nie v strede podbruška, skôr na strane vaječníka, kde prebieha ovulácia (ja vždy cítim len ľavý, pravý nikdy). Príp. je to aj taký akoby tlak. Trvá to tak štyri, možno päť hodín. Ťažko povedať, lebo väčšinou si dám ibuprofen, keďže u mňa je to dosť výrazná a obmedzujúca bolesť, tak neviem, kedy sa skončí.

silvia610
autor
28. mar 2018

Ďakujem... v mojom pripade to asi ovulka teda nebude lebo ma pobolieva v podbrušku (skor na bokoch ako v strede) od včera a je to skor ako pichanie

kiwi3
28. mar 2018

par hodin? a to tak ma byt? lebo ja mam pocit, ze tak den alebo dva.

zuzana92521
28. mar 2018

no ja mávam občas bolesti pri ovulácii, je to ako na menštruáciu, dokonca niekedy aj väčšia, ale trvá to len krátko max 1-2 dni a potom to ustane..a bolia ma prsia. ale je to pravda bolesť nie v podbrušku, ale skôr na bokoch. no a to pichanie môže byť aj to, že sa vajíčko uvolnilo...presne aj ja mam tento mesiac takéto isté bolesti,,,každý mesiac je to ináč, ale väčšinou sú to také bodavé,silnejšie bolesti

dorotik
28. mar 2018

Ja citim tak 1-3 dni silne bodave bolesti vtedy.

zuzinkaba
29. mar 2018

Ja mam niekedy tak silnu ovulaciu ze skoncim na pohotovosti a bolesti trvaju tak cca 2-3 dni. A bola som uz na vsetkych vysetreniach dokonca aj slepak mi zobrali lebo si mysleli ze to moze byt z toho ale bolesti mam aj tak. Neviem co s tym mam robit lebo ani na pohotovosti mi nikdy nepomozu a je to neznesitelna bolest, neviem ani chodit ani spat nic. Cysty nemam ani zrasty po operacii

dadus_ka
29. mar 2018

Mna aj 3-4 dni 2 dni pred a 2 dni po. Boli ma cele brucho aj podbrusko aj vajecniky a je to dost neprijemne.

tata1401
29. mar 2018

...tak ja mám ovuláciu po sekcii bolestivejšiu ako menzes...bolesť cca2-3dni...😒

kalifka
29. mar 2018

U mňa je to už druhý rok pravidelne a mne pomáha alchymilkovy čaj na to,lieky mi vôbec nezabrali. U mňa boli horšie bolesti ako pri menzese. Mne to trvá tak cca tri dni keď prídu keď nasadíme čaj a do hodiny je mi fajn. Tri dni po 3 krát čaj pijem.

marissenka
29. mar 2018

No baby,mňa niekedy tak pichne v bruchu,že sa musím skrcit a predýchať...tiež je to cca v tie dni kedy by mala byť ovu.a podbrušku má pobolieva pár dní po bokoch..máme to údel ženy🤔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre