Bolesť pŕs a užívanie Inofolic combi

27. okt 2020

Ahojte chcem sa opytat zatiaľ len pár dni užívam inofolic combi dnes som 21DC a už 3 deň má strašne boli prsia.. ale tak že nemôžem mat ani podprsenku . Menzes by to nemal byt pretoze mávam strašne dlhé cykli 40 -50 dni . Tak teraz neviem máte nejaké skusenosti že to môže byt s tých tabletiek ?

milka1988
27. okt 2020

Moze to byt hormon po ovulacii, ak vies kedy si ju mala. Mne bolesť prsníkov začína odo dna ovulacie, alebo par dni po nej až do príchodu ms...

autor
27. okt 2020

@milka1988 Mna práve prsia bolia stále len týždne pred ms a oveľa menej ako teraz keď ležím musím si ich podopierať lebo má hrozné bolia ale keď mm podprsenku je to neznesiteľná bolesť . Taká nepríjemná .

milka1988
27. okt 2020

To poznám, jeden mesiac tak potom par mesiacov inak. Je ho hormon ktorý to ovyplvnuje. A hlavne telo sa stále mení. Kedy si mala ovuláciu?
Minulý mesiac tiež ma tak hrozne boleli ze pri chôdzi doma som si ich musela držať :D

autor
27. okt 2020

@milka1988 To práve neviem
Na 100% či tá ovulacia bola lebo si to kontrolujem len podľa hlienu a vychádza mi to na 20.10 ale neviem či je táto Metoda spoľahlivá . To mi je jasne že to je koli hormónom moja otázka skôr znela či to nemoze byt koli tým tabletkám .pretoze tehotná byt nemôžem neverím žeby som mala príznaky týždeň po ovulácii .

roxana61
29. okt 2020

Ahoj a ako dlho beries inofolic? Ja som začala len včera, ale zohnala som len combi premium a tam je nejaka zložka naviac - alfa laktalbumín a tiež sa bojim aby sa mi z toho nezačalo robiť mlieko alebo čo 😀

autor
29. okt 2020

@roxana61 beriem ho dva týždne . Na odporučenie lekára koli nepravidelnému cyklu a koli tomu že sa nám nedarí bábätko . Ja beriem inofolic combi a nerozumiem tým zložkám takze to by si sa skôr mala poradiť s lekárom alebo lekárnikom

roxana61
13. nov 2020

Aj ja to beriem na odporucanie gunekologa, len on mi poradil combi, ten som nezohnala (uz mam aj ten teraz) len combi premium a tam je rozdiel len v tej jednej zlozke, ale beriem ho cez 2 tyzdne a nemam zatial problem s bolestou prs... nerobila si si odvtedy test? 🙂

autor
13. nov 2020

@roxana61 ahoj áno robila . Ale bol negatívny ale ms som mala dostať až dnes a stále nič tak počkám ešte týždeň a test zopakujem a uvidíme 😉

roxana61
19. nov 2020

Daj potom prosím vedieť,že ako to dopadlo 🙂

autor
19. nov 2020

@roxana61 áno dám vedieť test si urobím v utorok tak uvidím . Len čoho som sa dnes trochu zľakla prekladala som dnes nejaké veci a začalo mi brniet v podbrušku ... taký zvláštny pocit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre