Bolesť po sexe po ovulácii

leuskanova
5. máj 2020

Ahojte, potrebovala by som počuť názor, 29.4. (Streda) som mala pozitívny ovulacny test, s priateľom sme mali sex streda, štvrtok a aj cez víkend, včera keď sme sa domilovali som myslela že mi vybuchne podbruško od bolesti, taktiež dnes ešte pociťujem bolesti podbruška, pŕs a krížov, ráno mi bolo nevoľno ale nezvracala som, beriem momentálne duphaston na úpravu menštruácie a inofolic. Mohla by som cítiť príznaky takto skoro po ovulke?

natalindaaaaa
5. máj 2020

@leuskanova mam podobnu skúsenosť. Mala som ovu a den po ovu, sme mali sex. Dostala som tak neskutočne krče že som si nevedela sadnut ani lahnut.. A asi po 5min to preslo.... Neviem čo to bolo, ale momentálne som v 7 mesiaci 🙂

leuskanova
autor
5. máj 2020

@natalindaaaaa no presne tak som bola ani na jednej strane sa mi nedalo ležať a dnes to teda tiež nie je bohviečo 🙁 gratulujem k zázraku 😍snáď to bude aj moj prípad, to by mi ani ta bolesť tak nevadila 😁

natalindaaaaa
5. máj 2020

@leuskanova ja som to vtedy zazila 1x a ja som nevedela co mam so sebou robit. Drzim palce a dakujeme ❣️❣️❣️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre