Biochemické tehotenstvo a kontrola u lekára

nika1930
21. dec 2020

Ahojte baby, minulý týždeň mi meškala menštruácia tri dni spravila som si test a bol slabučko pozitívny, no na štvrtý deň som dostala menzes, robila som si test po menzesi a je negatívny, takže asi to bolo biochemické. Len už mi skončil menzes, ale dnes v noci som začala občas pociťovať také tupé pichanie pri vaječniku, len v jednom bode. Je treba po biochemickom sa ísť skontrolovať gynde? lebo mám strach aby to nebolo niečo vážne, či stým máte náhodou skúsenosť. Bazálnu som dnes mala ráno 36,4 , takže tehu to určite neni.

Ďakujem 😊

jaja8_9
21. dec 2020

@nika1930 keby si si nerobila hneď test tak ani nevieš ze si mala biochemické tehu takže podľa mňa nemusíš 🙂

miskanathan
21. dec 2020

@nika1930 ahoj. Ja som mala 2x biochemko v 6tt..zacala som spinit az prisla ms. A to som uz mala aj potvrdene lekarom hcg v krvi aj test bol vyrazny. A predsa..Teda ma pozrel sonom az po ms ako vyzera sliznica a to bolo vsetko. Inak vcera som mala tuez slabu ciarku , dnes by mala byt ms no test biely...vyzera opat na biochemko. Ale krv neriesim. Pockam na ms.

nika1930
autor
21. dec 2020

@miskanathan dakujem 😊 a neda sa nejako predist tym biochemickym? Lebo mne sa to stalo prvykrat...rok sa snazime a teraz mi prvykrat v zivote vysiel pozitivny test takze som bola prekvapena, lebo mame porobene aj testy ja som v poriadku ale chyba je u partnera, ze nam odporucili ivf..ale stym ze mi teraz vysiel pozitivny test, tak mi to dalo troska nadej ze to moze ist mozno aj prirodzene

kristina2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina2015
21. dec 2020

Poslala som správu

miskanathan
21. dec 2020

@nika1930 no ja beriem od 3dpo duphaston na podporu uhniezdenia..pri prvych dvoch (zistenych) biochemkach som mala aj duphaston ale az tyzden po vynechani ms..v auguste som mala nasadeny hnex 3dpo aj napriek tomu MA v 10tt...a teraz biochemko zas... priroda..

bavaria007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirus11
26. dec 2020

@miskanathan a ako berieš ten Duphaston,1x denne alebo 2x denne?

miskanathan
27. dec 2020

@mirus11 beriem ho 2x denne.

domca302
26. aug 2021

@nika1930 ahoj čítala som tvoj príspevok prestne som na Tom tak isto chcem sa spýtať či sa podarilo nakoniec otehotnieť ?

nika1930
autor
26. aug 2021

@domca302 ahoj 🙂 veeru ano, dva cykly som mala tak vselijake ale koncom januara sa nam podarilo a uz tahame spolu 32tt 🥰

domca302
26. aug 2021

@nika1930 gratulujem ❤️❤️🙏 dúfam že aj nám sa raz podarí momentálne som zúfalá z toho biochemickeho

nika1930
autor
26. aug 2021

@domca302 urcite ano, treba len verit 🙏🏻 Nam povedali, ze sanca prirodzene pri muzovom spermiogramove je velmi mala, uz sme sa nato aj vykaslali a zmierili s umelym a vtedy sa to podarilo ☺️ A to sme sa rok snazili…pol roka cvicil, prestal fajcit,pit tvrde max pivo alebo vino aj to minimum, uzival vitaminy a v ten januar aj cbd…neviem ci vsetka ta kombinacia pomohla alebo to bola len nahoda, ale som vdacna 🙏🏻 Verim ti ze je to na psychiku narocne hlavne pre zenu, ale budem drzat palce aby aj ty si si nasla vysnene dve ciarky 🥰 len neprestavaj verit a hlavne netlacit nato az moc, lebo aj to asi niekedy neni dobre

nika1930
autor
26. aug 2021

@domca302 plus mne zistili, zlu zraznalivost som v januari bola u hematologicky pred tehotenstvom som mala ddimer dobry a potom som mala o mesiac ist na kontrolu co uz som bola tehu a vystrelilo mi to, keby to nezistim vtedy tak by to aj odislo biochemickym a od 7tt si picham na riedenie krvi az doteraz. Skus hned ako si najdes pozitivny tehu test, tak ist hned hematologovi a dat si skontrolovat krv. Ja keby som vtedy nejdem tak by mi to znova odislo…

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre