Beh a počatie

sugarinka10
18. mar 2017

Ahojte žienky, možno to je blbá otázka, ale myslíte si, že keď chodím behať napr. aj v deň, keď sa snažíme o bábo, môže to nejako ovplyvniť počatie?

erikavesela
18. mar 2017

Nie...ja som otehotnela, ked som.pravidelme kazdy den behala v terene po lese

scandinavia
18. mar 2017

@sugarinka10 ja som cely zivot nesportovala, bola som hnila ako vos a akejkolvek sportovej aktivite som sa vyhybala:D teraz ako prisla jar, dostala som chut hybat sa na cerstvom jarnom vzduchu a tak som zacala behavat🙂 poctivo kazdy den... a bum, po vyse 2r snazeni som otehotnela🙂 takze silno pochybujem ze by to bolo prekazkou k pocatiu🙂

orsi_h
18. mar 2017

ak jes poriadne, nemas podvahu ani prilisnu aktivitu,tak to neovplyvni. 🙂

sugarinka10
autor
18. mar 2017

mám skôr nad-váhu ako pod-váhu, jem poriadne : ) Tak fajne upokojili ste ma, upokojuje ma to a aspoň doma nedepkujem 🙂

liz_lemon
19. mar 2017

@sugarinka10 ak mas nadvahu, tak radsej nebehaj, mozes si poskodit klby, skus rychlu chodzu

stanushka10
19. mar 2017

ja pri oboch detoch som otehotnela prave v case, ked som zacala pravidelne behavat a sportovat ( cca po 3 mesiacoch). po porode chcem zacat znova, len sa bojim, bo 3. uz nechcem :D

lucinka511
19. mar 2017

@sugarinka10 nemoze. ja som behavala kazdy den a otehotnela som.

yanni
19. mar 2017

To je taka hlupost. Ja behavam maratony, robim triatlon a uplna pohodicka.

moni244
19. mar 2017

Kvoli tomuto depkujes? Vau

maminkynafazulka
19. mar 2017

Ja som behala cvicila a malay je tu..😃

germaniawerks
19. mar 2017

beh a kondička je dobrá na priebeh nasl grav. avšak samotné počko závisí viacej od teho či si sexi alebo ne. menej obdarené, poškaredšie ženské často snažilkujú aj niekoľko mesácov

cajomila
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkynafazulka
19. mar 2017

@germaniawerks nejde o to aby bola sexi keďže partnera má..🙂 a pre neho isto je.🙂 takže toto je fakt blbý názor na vec..🙂

ivanecka0602
19. mar 2017

👏to co si zasa tresol za kravinu...ty musis mat v tej hlave nas...e

germaniawerks
19. mar 2017

"nejde o to aby bola sexi keďže partnera má..🙂 a pre neho isto je"

by sas čudovala koľkí chlapi majú priateľky ktoré považujú za nič moc a pri prvej príležitosti by je vymenili avšak nemajú koho a nechcú prísť o lacný sex

cajomila
19. mar 2017

@germaniawerks ty si fakt...pako🙈🙉🙊

erikavesela
19. mar 2017

@germaniawerks
Ty si takto v hlave ok?

cajomila
19. mar 2017

@erikavesela istotne nie...

ivanecka0602
19. mar 2017

@germaniawerks keby tu bol smajlik so sablou tak ti ho sem dam na 3 strany...

ivanecka0602
19. mar 2017

Germaniawerks jaaaaj chudacik....to asi pises o sebe

seahorse27
19. mar 2017

Aj ja som pravidelne behala a nijako to nezabranilo pocatiu ;)

smejulinko
19. júl 2020

@sugarinka10 ahoj tuto diskusiu som dlho hľadala, som dosť veľká športovkyňa a dlhu dobu sa snažíme o babo, napriek tomu vždy keď sme sa snažili o bábätko v priebehu ovulácie tak som vždy na druhy deň sla behať cca 10 km alebo som cvicis s vlastnou váhou, nik mi nevedel odpovedať či je to problém, doktor mi povedal že nevidí žiadny v tom problém a povedal mi sám či sa bojím toho či vytriasem zo seba spermie 😃, že tam stačí aby jedna sa dostala do vnútra. Takze sme sa na tom pobavili... budem rada keď mi každá napíše svoj názor na to či ste nemalo s tým problém ako to vnímate
Ďakujem

heln
19. júl 2020

Praveze sportovanie je skor prospesne otehotneniu. Desat rokov dozadu ked som citala a guglila rozne rady ako otehotniet, tak som sa docitala, ze aktivny pohyb pomoze uvolnit vajicko. Doslova tam boli rady, ze si treba pred sexom poskakat. Tak neviem do akej miery to brat vazne, ale ked som otehotnela, tak som chodila na zumbu.

tulipanicek
19. júl 2020

@smejulinko Ja som v dobe otehotnenia chodila na jumping

smejulinko
19. júl 2020

Takze dievčatá to že chodím 4x do týždňa behať po 10kg by nemalo vadiť, mne to aj doktor povedal že je to dobre. Len žiaľ nám sa nedarí už pomaly 4 rok a nakoniec sme šli do centra lebo je to dlha doba čo dá nám nedarí.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre