Bazálny graf

stevkabelanova
22. feb 2022

Ahojte chcela by som sa poradiť či som mala ovulacou keďže min.mesiac som mala anovulacny meriam si teplotu prvy cyklus ďakujem

adrbat
22. feb 2022

Podľa tohto grafu ešte neprebehla. Teploty musia vystúpiť nad predovulacne a tu ešte nestúpli.

stevkabelanova
autor
22. feb 2022

@adrbat takže môže byt ze zas budem mat anovulacny cyklus mozw este stúpnuť ?

adrbat
22. feb 2022

@stevkabelanova takto dopredu sa to nedá povedať ale môže byt že ešte ovu príde ale aj nemusí. Určite ešte meraj, viac krát sa stalo že niektoré ženy mali posunutú ovulaciu aj o niekoľko dni a niektoré mali ovu pár dni pred ms a tým sa im predĺžil cyklus. Ale ak mávaš často anovulaky určite chod za svojim gyn, nech ta vyšetrí a niečo predpíše na úpravu. Ja máva ovu každý mesiac takze ti neviem povedať aké lieky sa berú. Ale držím palce.

stevkabelanova
autor
22. feb 2022

@adrbat takže ani neprebehla toho 15teho?16.17.som mala pozit.ovulacny test....ano chodila som k lekárke brala som polroka duphaston teraz mi ho vysadila

nevenka
22. feb 2022

@stevkabelanova stiahni si Ovuview appku, ta Ti rovno vyznaci, ked ovu prebehne, tam to pekne vidis. Hladala som nejaky pekny graf, tak cca tento, nemam nejake velmi pekne, no...

laurinka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
22. feb 2022

@stevkabelanova ked beries len tak by ocko Duphaston, ten moze blokovat ovulaciu. Ja nechapem, ze to doktori nechcu vidiet. Ja casto mam ovu az po 20.dni, keby som Duphaston brala po 16-tom, tak si ju akurat zablokujem.

stevkabelanova
autor
22. feb 2022

@nevenka ale uz ho neberiem 2 mesiace vydadila som ho

stevkabelanova
autor
22. feb 2022

@laurinka321 prečo si to myslíš keby si mala pravdu 🙏

adrbat
22. feb 2022

@stevkabelanova tiež som pocula že duphaston blokuje ovu ja som ho brala od 16DC ale ja som mávala 21 dňové cykly, čiže som si ju nezablokovala. Ak je ovulacne pozitívny, neznamená to že na 100% prebehne. Preto je najlepšie merať BT ta ti to povie naisto. Teraz až pozerám aké sú teploty - ja mávam predovulacne okolo 35stupnov ty máš vyššie. Možno to závisí aj od toho kde merias? Aké mávaš bežne teploty?? Keby bola vtedy ako píšeš, teplota by bola ešte vyššia ale ten pokles vyzeral nádejne.

stevkabelanova
autor
22. feb 2022

@adrbat ja si teplotu meriam v ústach....dnes som si vyskusalaspraviť ovu test boli tam obe ciarky,ale druhá bola slabšia...myslíš telesnú teplotu akú mám bežnú?
A duphaston som brala od 14 dňa cyklu

stevkabelanova
autor
22. feb 2022

@nevenka min.mesiac som duohaston uz nebrala a predtým som ho bralq od 14dna cyklu dr ma vždy ubezpečovalq ze mi nezablokuje ale pomoze

adrbat
22. feb 2022

@stevkabelanova lebo keď si merias v pošve sú iné teploty - ja mávam vtedy 35 pred ovu až 36,7 po ovu… takze možno preto máš vyššie teploty na tom grafe - rozmedzie okolo 36 … niekedy su na ovu teste cely cyklus 2 čiarky ale pozitívny je iba keď je kontrolná silnejšia - takze to nic nemusí znamenať …. Ja som napríklad nikdy nezachytila ovu - vždy bola iba 1 ciarka a pár krát náznak druhej, preto som začala merať…a máš nejako odslednovanu obu z predchádzajúcich mesiacov?? Že kedy približne býva?? Lebo možno sisi nasadila duphaston veľmi skoro.

stevkabelanova
autor
22. feb 2022

@adrbat práve preto si meram teplotu aby som si to nejak zistila lebo vždy som mala pocit, ze sme sa netrafili do tých plodnych dni aj keď sme sa snažili mat styk častejšie kedy asi by mohla byt min mesiac podla dr mala nastať medzi 14 a17 dňom keď mi robila ultrazvuk

stevkabelanova
autor
22. feb 2022

@nevenka chcem sa opýtať vsetko som si poznačila ale neukazuje mi ten oranžový krížik kde vyznačuje ovulaciu

nevenka
22. feb 2022

@stevkabelanova no...lebo to vyznaci vtedy, ked mas aspon 3 vyssie teploty po sebe ako ttie predchadzajuce. Spätne to vyhodnoti. Takze este si nemala ten radikalny vzostup, teda vajicko sa este neuvolnilo. Poslem Ti anovulak, pozri,...Mala som aj pozitivny ovulacny test 19-ty den cyklu, ale nic, teploty skakali hore dolu...

stevkabelanova
autor
22. feb 2022

@nevenka aha ďakujem pekne tak super tento mesiac opäť nic...uvidím ako to bude budúci mesiac a zajdem k dr nech mi spraví ultrazvuk a poprípade da lieky chcela by som vyskúšať gynex tie mi pomohli pred rokom ale skončilo to MMT

stevkabelanova
autor
23. feb 2022

@nevenka tak dnes takto ukázalo u aj mne

adrbat
23. feb 2022

@stevkabelanova toto si si prehodila teploty iba do iného grafu?? Ak áno tu vyzerá že ovu prebehla.

stevkabelanova
autor
23. feb 2022

@adrbat ano vcera ako mi poradila dala som všetky teploty tu a dnes takto mam aj vo fertility ale tam sá veľmi nerozumiem

adrbat
23. feb 2022

@stevkabelanova Fertility som mala ja ja. Ale vydržala som si merať BT asi iba 2 cykly. Ale veľmi pekne ti vyznačilo ovu v tomto grafe. Vyzerá že ovu prebehla 🙂 už iba čakať.

stevkabelanova
autor
23. feb 2022

@adrbat tak snáď sa konečne dočkáme 🙏 4.3.by som mala dostať tal uvidime☺

adrbat
23. feb 2022

@stevkabelanova potom daj vedieť ❤️ držím palce 🍀✊🏻

stevkabelanova
autor
23. feb 2022

@adrbat jasne ozvem sa ďakujem 🙂

sunny_g
7. mar 2022

@nevenka prosím ako máš nastavenú appku? Podľa akého pravidla ti vyhodnocuje? Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre