Bazálna teplota 37,8

ki_ki2
25. nov 2020

Ahojte, ms mala prísť dnes zatiaľ nič, ovulka 14steho, bt 37,8.. Bolesti pŕs, krížov a podbruska..5 dní (coz je ako pms), Stale som unavená, dnes som cely den prespala.. Vytok žiadny.. Myslíte ze by mohlo ísť o tehu? 🙂 snažíme sa 10 mesiacov. Som zmätená z tých pŕs hlavne, v pondelok ma tak svrbeli bradavky že som ani spať nemohla, potom to prešlo. Myslíte ze test uz ukáže druhu čiarku? Ci ešte počkať..

basska_b
25. nov 2020

Podľa mňa to bude to... ja som spoznala tehotenstvo pri prvej tým, že ma v deň, kedy som to mala dostať, bolelo podbruško, ako keby som mala dostať MS, každých 15 minút, ale krv nikde. A aj bázalnu teplotu som mala takú podobnú. Pri druhej som mala zas veľmi citlivé bolestivé bradavky už pár dní po otehotneni

ki_ki2
autor
25. nov 2020

@basska_b no mňa to podbruško bolí cca 4-5 dní tak intenzívne.. Zdá sa mi to stále skoro na také príznaky.. Ale bodajby už ms neprišla veľmi by som bola šťastná. Ešte počkám do piatka či nepríde a potom urobím test

basska_b
25. nov 2020

@ki_ki2 To sa môže uhniezďovať, preto také bolesti 👍 znie to ako dobré príznaky. Ale je to všetko veľká lotéria. Niekedy to vyzerá už už super, dokonca vyjde pozitívny test a žiaľ, bábätko odíde cestou silnejšej omeškanej MS. Ale pevne verím, že to nebude tvoj prípad! Treba myslieť pozitívne a bábätku sa prihovárať a tešiť sa na neho, viac s tým nevieme my spraviť.

ki_ki2
autor
25. nov 2020

@basska_b ďakujem veľmi pekne, dúfam že ms nepríde a bude to to bábätko 😊💪 verím v to potom dám vedieť keby niečo

petamich
25. nov 2020

@ki_ki2 mne test vysiel uz 10 DPO ale je to fakt individualne, lebo nevieme presne kedy doslo k oplodneniu ze ano 🙂 kazdopadne vzdy som mala prve priznaky rovnake (hoc dve neskoncili dobre) - prve som si vsimla prsia a zvacsene bradavky, potom ma zacalo naduvat (stary chlap sa mohol schovat) a potom som mala pocit, ze uz uz dostanem, presne ma bolelo podbrusko ako pri menzese, pamatam si ze som este drahemu vravela, ze nic :D takze podla mna klop klop budem drzat paste 🤞🏻

ki_ki2
autor
25. nov 2020

@petamich no bodajby po 10 mesiacoch by aj potešilo a ešte takto pred Vianocami... 🎄🙂 Ďakujem ti veľmi pekne.. Ešte počkám do toho piatku či sa ms niekde "nezdržala" a ak nepríde testujem 💪😊

viikkki
25. nov 2020

@basska_b koľko dni presne po oplodnení?? 😊

basska_b
26. nov 2020

@viikkki Pozrela som tie svoje zápisky. U mňa boli bradavky citlive už 3 dní po oplodnení. Tehotensky test mi 9 dní po oplodnení vyšiel negatívny, neviem, čo som bola taká netrpezliva, tak som radšej ešte počkala viac dni a urobila som si ho 19 dní po oplodnení, 4 dni meškania MS, už bol pozitívny.

viikkki
26. nov 2020

@basska_b už 3 dní no teda to je dosť skoro ďakujem za odpoveď 😊

basska_b
26. nov 2020

@viikkki Tým, že som kojila 15mesačnú starsiu dcérku, tak som si to hneď všimla :D aj tvorba mlieka veľmi klesla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre