Baby,zistili mi ureaplazmu, no som tehotná

3. okt 2020

No dnes som zistila ze som tehotna :( podla testu kde je ciarka druha slaba
Už mam vybraté aj antibiotika aj probiotika a teraz neviem čo mám robiť :(
Trochu teraz cítim tlaky v brusku :(

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa_s
3. okt 2020

Nemusis to davat anonymne lala...a nie, test ti nepotvrdil tehotenstvo, nemusis zakladat dnesnu tisicu temu

jullietka
3. okt 2020

V predoslej diskusii si pisala ze si antibiotika nebrala..tak ako to vlastne je? @lala0950 ,pisala si ze si ich v piatok este len vybrala z lekarne,tak ako si ich mohla uz vsetky vybrat? A to ze si tehotna este nemas od dr potvrdene....Mas iba test ktory po 15 minutach ukazal druhu ciarku,v case ked uz nieje platny...tak ako???

amelia000
3. okt 2020

Boze lala 🤦‍♀️

autor
3. okt 2020

@amelia000 kto?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nina255
3. okt 2020

Boze nemam slov 🤣 vsak niesme blbe aby sme si nespojili dokopy ze kto si ...

lalenka33
3. okt 2020

Začni brať antibiotiká.Tehotná pravdepodobne niesi.Test nebol pozitívny,ale neplatný.Ak niekedy ten test chceš mať pozitívny, tak tie antibiotiká začni hneď užívať.

luciannka83
4. okt 2020

S ureiplaz ou je velmi tazke otehotniet. Robi sa medzi poslednymi vysetreniami ked je problem s plidnostou.

autor
4. okt 2020

Mne ju urobili kvôli ranným bolestiam podbruska a tehotna mozem byt lebo mi vravela gynekologicka ze keby som náhodou tehotna nemam brat antibiotika

sisa_s
4. okt 2020

Dnes rano si si nerobila test este?

autor
4. okt 2020

@sisa_s nie

mariska1989
4. okt 2020

@luciannka83 dá sa otehotnieť skôr ide o to že nemusí sa udržať .som živý príklad ktorá aj napriek dobratiu ATB stále mám a tehotná som ostala s tabletkami na udržanie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre