Baby pomoc som zúfalá - nedarí sa nám bábätko

zuzana_2000
9. dec 2018

Baby potrebujem pomoc ja som úplne ale že úplne zúfalá ... snazime sa o babo :( a nejde to
Brala som aj clostibegit
Gynex, kyselinu listovú a iné veci a stále nič
Gynekológ my povedal že to chce čas. A hormonálny profil mám dobrý povedal...
predtým jk som začala brat gynex som mala ms 28 dni
A po gynexe aj 45 dni mám cyklus

aadenka
9. dec 2018

@zuzana_2000 stres a zufalstvo nepomahaju, skor naopak... treba na to nemysliet a pride to (aj moja vlastna skusenost).
Chodte na dovolenku, niekde uplne mimo, alebo upriamte pozornost na nieco ine - nejaky novy projekt....
Mam kamosku, ktora 2x otehotnela vzdy, ked s manzelom planovali nejake zivotne zmeny 😄 (stahovanie, novy biznis, atd.)
A to ma len 1 funkcny vajecnik 😉

gir
9. dec 2018

Moja skúsenosť: Nedarilo sa 5 rokov, bola som 7 x na IVF a neúspešne. Povedala som si že sa kôli deťom nezbláznim aj keď ma to neskutočne trápilo. Keď som sa na všetko vykašľala otehotnela som spontánne a keď mal malý pol roka otehotnela som znova, takže mám dve deti ani neviem ako. Nikdy sa nevzdávaj a hlavne kľud 🍀

junovedievca
9. dec 2018

@zuzana_2000 ja som na tom tak isto.vsetko ok.toho roku uz laparoskopia.teraz dobratu clostilbegyt a dhupaston a zatial nic.mam cislo na akupunkturu tak skusim asi este to 😔

liliana2222
9. dec 2018

@zuzana_2000 pokiaľ sú tvoje aj partnerov výsledky ok je dosť môžme že je to v hlave. Proste prílišná túžba ma niekedy opačný účinok. Ako radili baby vyssie,treba sa zamerať na niečo nove, aj keď to bude ťažké. Chvilu tomu dať oddych a zamestnat hlavu, prísť na ine myšlienky. Naplánovať styk za účelom sporenia dieťaťa ale užívať si jeden druhého. Držím prsty silno

asia83
9. dec 2018

@zuzana_2000 Nepíšete, koľko máte rokov. Treba odstaviť všetky tie tabletky, ktoré beriete. Nemyslite na to, užívajte si ešte život bez záväzkov (detí) a oddychuje. Všetko príde, keď má.

seva22
9. dec 2018

Suhlasim s
@aadenka
@gir

z1984
13. dec 2018

@zuzana_2000 ano tiez sa mi posuva cyklus po gynexe

zuzana_2000
autor
14. dec 2018

@z1984 to kolík comu ? Sám posunul cyklus pri gynexe ?
Prestala som ho používať a cyklus sa mu za koľko vráti s5?

z1984
14. dec 2018

@zuzana_2000 neviem . Ja ho stale pouzivam . Ze aspon 4 flasky by sa mali

zuzana_2000
autor
14. dec 2018

@z1984 ja som ho používala pól roka a nič .. a jedna fľaska 16€

z1984
14. dec 2018

@zuzana_2000 mne bolo povedane ze max 4 flasky tak neviem

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankakral
11. jan 2019

Ahojte žienky 🙂 som tu nová tak vôbec neviem do akej témy mám napísať ... chceli by sme dieťatko no nedarí sa ... už vyše roka s priateľom máme nechránený styk, v lete som mala zistenú cystu na vajecniku a zápal krčka maternice, mala som aj hocikedy krvácanie mimo cyklu aj teraz minuly mesiac, menštruáciu mám celkom pravidelnú od 26 do 28dni, len poslednú dobu mám pred začatím menštruácie asi 3dnove spinenie, neviem či je to v poriadku, ale doktorka tvrdí, že som v poriadku ... ale nezdá sa mi to som mladá mám 23 rokov ... už druhý mesiac užívam alchemilkovy čaj a kyselinu listovú 🙂 uz druhý mesiac robím aj oči testy a podľa nich mi ovulácia prebieha ... neviem, či môžem doktorku požiadať aspoň o hormonálny profil alebo nejaké testy či nemám zápal?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankakral
11. jan 2019

@sandra151 Ak sa tento mesiac nezadarí určite pôjdem budúci mesiac za gynekologičkou nech mi urobí nejaké vyšetrenia ... i keď chodím na endokrinológiu, ale neviem či všetky hormóny tam berú mám zníženú funkciu štítnej žľazy ale užívam iba ten najslabší euthyrox 25mg možno to má aj s tým súvis keď sa mi nedarí otehotnieť ...

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre