Baby je normálne že mi vychádzajú rovnaké ovulacne testy už týždeň?

stastko123
8. okt 2019

Ahojte baby je normálne že mi vychádzajú už vyše týždňa rovnaké ovulacne testy i keď som mala ovulaciu niekedy pred 2 týždňami? A každý jeden test není ani slabší ani silnejší vždy je takej sitosti? Pridávam aj fotku testu .poraďte mi neviem čo s tým

dominika911
8. okt 2019

@stastko123 asi si tehu....mne taky test vysiel ako skora diagnostika tehotenstva

stastko123
autor
8. okt 2019

@dominika911 no mám mať o tri dni MS

marinecka95
8. okt 2019

@stastko123 vyskúšaj tehotenský test - môže to byť predzvesť tehotenstva 🙂

dominika911
8. okt 2019

@stastko123 ale teda ja som mala riadne koľajnice.Mozno si tehu a mozno hormony v tele sa ti dlhšie vyplavujú...vydrz tyzden a sorav si tehu test.

dominika_sk
8. okt 2019

A počas ovulacie boli čiarky rovnako silne?

stastko123
autor
8. okt 2019

@dominika_sk počas ovulácie som mala kúsok silnejšiu sú testovaciu jak na Tom obrázku

hennyinnsbruck
8. okt 2019

@stastko123 na fotke je NEGATÍVNY ovulacny test...neznamená to nič

Ak bude v čase MS ovulacny test silno pozitívny, urob tehotenský test. Môže to byť tehotenstvo.

dominika911
8. okt 2019

@stastko123 pockaj a uvidíš....teraz na tehu teste neuvidis nic...

dominika_sk
8. okt 2019

@stastko123 hladina LH hormonu nikdy nie je nulova ako pri hcg tehotenskom hormone. Takže na ovulačnom teste budu vždy dve čiarky aj keď nie si tehotna. Je to normalne. Skusim pohladať moje testy keď sa “podarilo”

stastko123
autor
8. okt 2019

@dominika911 počkám na mrchu budem si istejšia len mi to nejde to hlavy že keď teta nemám ovulaciu nemalo by tam byť ako pri tehotenskom teste nič alebo len úplne slabulinky ciarocka?

hennyinnsbruck
8. okt 2019

@stastko123 nie... Ja som mala už raz 2 dni pred MS oveľa silnejší ovulacny test a normálne mi prišla MS, nič to neznamenalo.ako píše Dominika Lh hormón máš stále v tele, kolíše hore dole. Dve čiarky na ovulacnom môžeš mať celý cyklus.

hennyinnsbruck
8. okt 2019

@stastko123 dôležita je samozrejme Intenzita

marinecka95
8. okt 2019

@stastko123 je to úplne individuálne pri každej žene .. ja napríklad mimo ovulácie mám len jednu kontrolnú čiarku .. testovaciu takmer ani nevidno .. segra má skoro počas celého cyklu take testy ako máš ty .. na fotke je test negatívny tak ťažko povedať o čo sa jedna .. môže byt pretrvávajúci hormón v tele, môže byt tehotenstvo, čokoľvek ...

dominika911
8. okt 2019

@stastko123 no nemusi tam byt dostatocne množstvo hormonu hcg,potom vznikaju plane nadeje,zeny vidia duchy na teste dominika_sk , hennyinnsbruck a marienecka95 dobre píšu....vydrz, uvidíš,pride?mas odpoved,nepride 1-2-3dni spravis si test.

stastko123
autor
8. okt 2019

Ďakujem baby ☺️ uvidíme čo z toho bude ☺️

marinecka95
8. okt 2019

@stastko123 som zvedavšia asi ako ty :D daj nám vedieť ako si dopadla

stastko123
autor
8. okt 2019

@marinecka95 to máš jasné ale keďže som už zažila samé sklamania a biochémicke už čakám všetko 😆

marinecka95
8. okt 2019

@stastko123 ja som sa ešte tiež nedočkala šťastného konca ale musíme myslieť pozitívne 🙂

stastko123
autor
8. okt 2019

@marinecka95 raz to príde a nakoniec ich budeme mať toľko čo sme ani nerátali 😆 ja budem rada aj za jedno

marinecka95
8. okt 2019

@stastko123 verím v to 🙂 budem držať palce

sonkam
9. okt 2019

Na ovu teste moze byt druha ciarka aj cely cyklus a neznamena to nic. Hladina lh v tele stupa a klesa cely cyklus. Toto nie je pozitivny ovulacny test, takze kludne mozes mat takyto aj cely cas. Za potitivny sa povazuje ak su obe ciarky rovnake alebo ak je testovacia tmavsia ako kontrolna, vtedy mozes pocitat s pozitivnym testom.

meq
9. okt 2019

Ahoj. Ja som mala v lete ovulacny test pozitivny 5 dni. Tiez to nie je najspolahlivejsia metoda a moze to znamenat vselico a aj Nic dokonca aj cystu ze sa ti produkuje hormon ked vajicko nedozrelo ako malo a spravila sa z neho cysta to bol moj pripad. O mesiac som ovulciu mala 3 dni pred menstruaciou ziadne ze v strede cyklu a aj sa nal zadarilo🙂

hanicka_3
9. okt 2019

@stastko123 treba si prečítať návod, a výsledky na krabičke. Tvoj test je negatívny

misa11111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misa11111
9. okt 2019

@stastko123 ja som taky bola tehotná, vyskúšaj test

stastko123
autor
9. okt 2019

Baby čo myslíte?vidíte tam niečo? Musím uznať že na fotke to vidno omnoho menej ako v realite

thami
9. okt 2019

@stastko123 ja tam daco vidim 🙏🏼

stastko123
autor
9. okt 2019

@thami mám ešte pred menzesom tak možno z toho niečo bude 😆

thami
9. okt 2019

@stastko123 drzim palce 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre