Baby, čakate niektora na testovanie?

lauriik
6. jún 2019

Ahojte, nechcete si skratit chvilku pri cakani na testovanie? Ja som momentalne 8dpo. Inak uz jedno ditko doma mame 😊

dbs2014
8. jún 2019

@lauriik ahoj ja som dnes 5DPO a tiež mám jedného 5ročného krpca doma no už sa neviem dočkat ms (ne) ma prísť za 10dní ale to asi nevydržím toľko čakať 😃

lauriik
autor
9. jún 2019

@dbs2014 ano, to cakanie je nekonecne. Ja budem testovat asi v stredu ak dovtedy nedorazi ms. Inak my mame doma 2,5 rocnu babulu, tak mi s nou to cakanie aspon lepsie ubieha 😉 A kolko sa uz snazite? My uz 4 mesiace 😕

dbs2014
9. jún 2019

@lauriik no my sme sa nejak aktivne nesnažili dávali sme tomu taký volný priebeh a nič tak tento mesiac po ms sme začali brat muž zinok a ja kys.listovu a zinok a snažili sme sa hlavne cez plodné dni tak uvidíme ako to celé dopadne predvčerom som mala rúžové špinenie a odvtedy ma pobolieva podbruško tak asi dostanem ma ☹

natalia_r
11. jún 2019

ja som 3 DPO 🙂 JE tu este niektora taka?

dbs2014
11. jún 2019

@lauriik Ahooj uz si skúšala testovať???

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lauriik
autor
12. jún 2019

@dbs2014 my to tiez nejako nehrotime, zatial nic neberiem, plodne dni sledujem len podla aplikacie na telefone takze tazko povedat ci vtedy naozaj su.

lauriik
autor
12. jún 2019

@dbs2014 ahoj, ano dneska rano test snehobiely 😕 MS zatial nikde.

natalia_r
12. jún 2019

@lauriik aj keby si rovno bola tehotna tak 8 DPO ti bude test stale ukazovat snehobiely. treba testnut par dni pred MS by mal byt uz dusik

lauriik
autor
12. jún 2019

@natalia_r ja uz som 14dpo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre