Babské rady a triky, ako splodiť vytúžené pohlavie

28. sep 2020

Pred tým, ako má ukameňujete, že zdravé dieťa je prvoradé - JA VIEM A PRE MŇA JE ZDRAVÉ DIEŤATKO PRIORITA, pohlavie druhoradé. Chcela by som sa však opýtať, či sa niekomu podľa “banských rád” alebo “triky ako splodiť....” aj naozaj podarilo spoločnosť pohlavie, po akom ste túžili. Ďakujem za inteligentné odpovede 🙂

janickacrazy
28. sep 2020

nie, nepodarilo, máme 3 chlapcov a dalej už nepokúšame 😉

zuzanaokasova
28. sep 2020

Nič také neexistuje... Jednoducho je to na prírode...

alana1
28. sep 2020

pohlavie urcuje spermia...kedysi som o tom citala, ze dievcenske spermie su velke a pomale a dlhsie preziju v tele zeny...to znamena ak ovulacia nastane o niekolko dni po sexe, a tato spermia oplodni vajicko, je z toho dievcatko...a chlapcenske su male, rychle a rychlo umieraju, preto najvacsia pravdepodobnost ze bude chlapcek ak je sex presne pocas ovulacie....u nas to plati, kedze sme dlho nemohli mat babo, riesili sme to s gynekologickou, chodila som na folikulometriu a v den ovulacie sme sa milovali a mame chlapceka...

zuzka251
28. sep 2020

narodi sa ti vysnivane pohlavie..a co ak ti v 15ich oznami, ze je homosexual? 🙃

yasmeena
28. sep 2020

ked chces babske rady-prave vcera mi na fb udrelo do oci,z nejakej zahranicnej stranky,ze pri splne to budu chlapci a pri polmesiaci dievcata...v nasich koncinach zeny odporucali jonasovu metodu...ja neviem ci to funguje,len ti posuvam dalej info 🙂

mimkao
28. sep 2020

Trikrát vyskúšané, trikrát vyšlo...
Ak máš pravidelný cyklus.
Na dievčatko styk 3-4 dni pre ovuláciou, na chlapčeka presne v deň ovulácie.
Fungovalo nie len u mňa, ale aj u kamarátiek.

sazumak
28. sep 2020

@mimkao My máme tri dievčatká splodené presne v deň ovulácie 🙂 Robila som si ovulačné, nie kvôli pohlaviu, ale aby som čo najskôr otehotnela...

mimkao
29. sep 2020

@sazumak mne ovulačné testy ukázali ovuláciu už dva dní pred ovuláciou.

sazumak
29. sep 2020

@mimkao Mne presne, dokonca pred treťou sa mi skrátil cyklus a aj ovulku som mala o tri dni skôr. Jednej známej vyšlo dievčatko presne v deň ovulácie ako mne a ďalšej 3 dni vopred, ono je to fakt individuálne 🙂

nini1010
29. sep 2020

@mimkao
@sazumak Baby vy dve ste dokaz toho akonto nefunguje ako tak citam 😁😁

Nic take neexistuje.Este si mozes maximalne tak dat urobit vypocet u Jonasa ktory tvrdi ze sa to da ovplyvnit ale konik je plny bab ktorym to ani podla neho nevyslo.Ale jedna vec ma ked tak rozmyslam mimoriadne vysoku uspesnost co si aspon je vsimam a to je pohlavie dietata podla cinskeho kalendara.Ja nevravim ze je to spolahliva metoda to teda vobec nie,ved to nema ziaden racionalny zaklad, ale cuduj sa svete fakt to obrovskemu mnozstvu bab vychadza.

autor
29. sep 2020

@nini1010 mne to napríklad vôbec nevyšlo podľa čínskeho kalendára

mimkao
29. sep 2020

@nini1010 mne to práveže fungovalo. Trikrát.

nominativ
29. sep 2020

Ženy, keby máte vrecko s čiernou a bielou guličkou. A chcete si vybrať bielu. A ja vám poviem, že bielu si vyberiete, keď urobíte mlynské kolo a vy si tu bielu vyberiete (kľudne aj trikrát, šak je na výber len z dvoch možností) TAK TO NEBUDE vďaka tomu mlynskemu kolu.

A inak, mám dve baby splodene v deň ovulácie.

kate_cs
29. sep 2020

Nie je to hlúposť? Žena dáva potomkovi vždy chromozóm X a je na mužovi, či spermia bude mať X (teda dieťa bude XX žena) alebo Y (XY a teda chlapec), toľko základ genetiky a biológie. Ako to potom ty ako žena môžeš ovplyvniť? 🤔
Len ma to zaujíma, nikdy som totiž poveram neverila.

tatiana1329
29. sep 2020

Mne zase ktosi povedal ze ked chces chlapca zena musi byt pri sexe dole a ked dievcatko tak musi byt hore. 😂

janickacrazy
29. sep 2020

@kate_cs no sú rozne teorie, niektorí dokonca tvrdia, že o pohlaví rozhoduje žena, podľa toho ktorú spermiu pustí k vajíčku, že to záleží od kyslosti jej vnútorného prostredia, tak si vyber, kde je pravda

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre