Anovulačný cyklus

ruzicccka
10. máj 2018

Mam taky problem ktory si neviem vysvetlit
Nakolko beriem tabletky na podporu ovulky a niekolko krat som mala potvrdenu ovulku lekarom tak si nemyslim ze ide o anovulacny cyklus
Ovulacne testy si robim od 15DC ciarky boli stale silnejsie ale nedostala som sa k vrcholu prikladam fotku najsilnejsieho ovu testu
Potom ciarka slabla dnes som 21DC
Posledny najsilnejsi ovu test som robila o 22:00
A dalsi na druhy den o 23:00 a ten uz bol o trosku slabsi
Je mozne ze som len vrchol presvihla alebo ide o Anovulacny cyklus ??

topasitta
10. máj 2018

@ruzicccka ahoj. Teplotu si nemeras? Je mozne, ze si to len presvihla.

miriam439
10. máj 2018

@ruzicccka ja som na tom podobne, 13 DC mi lekárka zistila 18 mm folikul, od vtedy som robila ovul. testy, boleli vaječníky... 16 DC presne takýto najsilnejší OT aj vaječníky na 17 DC prestali bolieť... ale podľa BT si myslím, že ovulka prebehla...

ruzicccka
autor
10. máj 2018

Nemeriam si teplotu kazdy mesiac zacinam a nikdy nezacnem Takze vobec neviem
Nacom som

topasitta
10. máj 2018

@ruzicccka skus to. Budes vediet presnejsie 😊 tiez som sa az po nejakom case dala na meranie, lebo som sa nechcela zbytocne stresovat. Ale je to dobre, aspon mozes lahsie zistit pricinu.

titla
10. máj 2018

Mne tiež na ovulačnom teste nikdy čiarka nestmavla do farby kontrolnej. Som to asi po 2 mesiacoch vzdala a testovaním. A čo sme sa o tomto rozprávali medzi dievčatami, tak 3 kamarátky mi povedali, že im ovu testy nikdy neukázali pozitívny výsledok. Všetky 3 už majú deti.

kikulienkadd
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilyianka
10. máj 2018

@ruzicccka mne ovu testy nikdy nevysli pozitivne a pritom normalne ovulujem...dokonca ani ked som ju mala potvrdenu gynekologom tak na 2 testoch roznych znaciek iba slabucka ciarka...takze ja s ovu testami nemam dobru skusenost

andreal1
10. máj 2018

Babule, uz tri dni mi nejde pridat príspevok. Mam na vas otazku ohladom príznakov. Mam na mysli phladne jedla. Uz tri dni citim jedlo ktore ani nieje v mojej pritomnosti. Viem ze o nechutenstve alebo prehnanej chuti sa pisalo dost ale o tomto som fakt nic nenasla. Iuz tri dni sa v robote pytam ci pili mlieko jedli segedin alebo robili kura.. Je to mozne alebo som ja vadna.. Samozrejme nikto nic to len ja citim. Dakujem vam ak si medzi tym kvantom prispevkoch vsimnete aj toto.

ruzicccka
autor
10. máj 2018

@andreal1 v predoslom tehu som to tak mala .. skor som stale citila nejaky smrad ..
Samozrejme nikto nic len ja cele dni som vetrala ...
kupovala osviezovace ... ale to som netusila ze som tehu ... 😁😁

andreal1
10. máj 2018

@ruzicccka dakujem cakala som na nejaku skusenost jak osa na kvet 😂 ja este vobec netusim ziadny iny priznak nemam okrem bolenia brucha ktore neviem identifikovat ale toto mi pride fakt zvlastne 🤔

ruzicccka
autor
10. máj 2018

@andreal1 skus tehu test ? Kedy mas Mat ms ??

Mna pobolievalo brucho ako keby ms mala prist ..
Alebo divne tlaky

kikulienkadd
10. máj 2018

Mne sa osvedčili ovu testy od českej firmy GS... Držím ti palce 🍀

ruzicccka
autor
10. máj 2018

@kikulienkadd dakujem 🙂

andreal1
10. máj 2018

@ruzicccka vdaka chystam sa nato ale neviem ci pockat az do menstr.. Mam ju dostat 20teho.

ruzicccka
autor
10. máj 2018

@andreal1 urcite pockaj test By si este nic ukazat Nemusel kedze to je prilis skoro ...
Ak nevydrzis skus najskor
4 dni pred Ms
Aspon mne uz 4 den pred ms ukazal digi test
2-3
A 5 dni pred ms slabu ciarku tak drzim palce nech to vyjde 🙂

kikulienkadd
10. máj 2018

@ruzicccka ... inak ja som sa 4 dni pred ms cítila čudne,kŕče,už už na spadnutie. V deň keď som mala dostať to ustalo,naobed som ti kúpila tehotensky test(GS 😂) a bol pozitívny poobede! Presne 2 týždne po pozitívnom ovu teste. A to mam diagnózu PCO,takže niekedy aj motyka vystrelí ako sa vraví... nevzdávaj sa !

ruzicccka
autor
10. máj 2018

@kikulienkadd aj ja mam PCO
Ale chvalabohu Ovulku a ms mam ... takze snad sa to raz podari v january som o babo v 7tt prisla tak dufam ze tento krat ak to vyjde bude vsetko v poriadku a hlavne aby to uz konecne prislo

laskamojajeidna
10. máj 2018

Ako dlho sa pokúšate o bábo? Nám to trvalo skoro tri roky.

ruzicccka
autor
10. máj 2018

@laskamojajeidna 2 roky... v january som potratila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre