Ako sa u vás prejavuje ovulácia?

anlady
24. máj 2012

Baby napíšte mi akým spôsobom sa u Vás prejavuje ovu,či hlienom,či niečim iným. Ak hlienom akým.
A Ste tu aj také,ktoré nemajú hlien a majú ovu?

jenny6
24. máj 2012

Skús si kúpiť ovulačné testy v lekárni a sledovať podľa nich alebo meranie teploty. Existujú aj ovulačné mikroskopy, tiež som vyskúšala 😀 Ja som stále vedela podľa výtoku, no nebola som si istá tak som skúsila ovulačné testy a zistila som, že sa viem celkom trafiť 😉

xenicka13
24. máj 2012

hlien je ako surovy vajecny bielok

evakva
24. máj 2012

U mna hlien (ten vsak nie vzdy) + pichanie v podbrusku (to mam pravidelne). Dobre su aj ovu testy, odporucam

omnia23
24. máj 2012

Hlien,bolest v podbrusku,nevolnost

ivetka2007
24. máj 2012

Ja od porodu sledujem uplne iny typ ovulacie ako predtym... Predtym som ani nevedela, ze ju mam... Teraz mam zvysenu sekreciu v posve, hlien je taky priesvitny a boli ma vzdy ten vajecnik, odkial sa vajicko uvolnuje... Na zaciatku ovu mam strasnu chut na sex a ked uz sa uvolnuje vajicko, neviem sa ani zohnut, tak ma boli vajecnik... Vtedy sa ma nedotykat 🙂

verka1856
24. máj 2012

Ahojte no ja som mavala ovulaciu bolesti v podbrusku ale az od porodu mojej prvej dcerky.som zvedava ze ako to bude po druhňm porode.no uvidime.

lauritka
24. máj 2012

ja nemavam skoro ziadny, pozorujem len na krcku a ovu mam ako hodinky 🙂 ...a uz som vyskusala vselico na hlien, proste je to tak..
ale neboj, je tu vela kociek , ktore otehotneli aj bez hlieniku. 😉

u mna su hlavne bolesti sprievodnym znakom pred ovulaciou

adelaine
24. máj 2012

pred tehu som skoro nevedela ze som mala ovulku, po porode rapidna zmena, aj co sa tyka ovu aj menstruacie,
tu mam bolestivu, dlhsiu, ovulka je velmi velmi bolestiva, som nafuknuta ako balon par dni pred, niekedy mam take bolesti, ze nemozem ani sediet, ani chodit, prosto som na tabletach ako pocas menzesu 😠 u mna sa to da odsledovat aj podla hlienu, neznasam to, lebo ho nie je malo 😅 prosto blee

lucka1987
25. máj 2012

zvysenou chutou na sex , vlhkom v nohavickach, obcas napnutym poprsím 😀 😀 😀

aleks_30
28. máj 2012

Ahojte. Chcem sa spytat, ci sa ovulka vzdy musi prejavit , ze sa na konci folikul. faze zvysi bazalna teplota? Ja si skusam merat prvy mesiac, a uz mam nejaky 24 den folikularnu fazu a stale nic, stale sa mi ta teplota drzi tak okolo 36,2-36,5. Nevidim tam to zvysenie 🙂. Podla hlienu vidim, ze ovulku by som uz aj mohla mat, aj v podbrusku ma pobolieva, ale ta teplota sa stale drzi dole , tak teraz neviem ci u mna ta pravá ovulka vobec prebehne 😒 . Asi pockam do konca cyklu a uvidim.

enricka
8. jún 2012

Ja mám presne tento istý problém a tiez neviem naň odpoveď....robila som si aj ovu testy, na začiatku týzdna mi ukázali pozitívny výsledok, ale bazálna teplota sa este vzdy nezvýšila a mám bolesti v podbušku a v lavom vaječníku. Ja si meriam bazalnu teplotu uz tretí mesiac, a prvé dva mesiace mi pekne stupla teplota a teraz po pozitívny ovu testoch mi teplota este stále nestupla.

anjelicek26
8. jún 2012

Hlien a velka chut na sex 😀 😀

A k otazke - bez hlienu je ovu, ale spermoskam sa tazko plava.. existuje krem pre-seed, ktory treba aplikovat v posve pred stykom, aby tam doplavali. To, ze mas pocit sucha je casto prvotny znak predcasnej menopauzy. Stava sa to bohuzial aj u velmi mladych zien v poslednej dobe. Takze ak mas pocit sucha cely mesiac, treba ist k lekarovi na testy.

pimpulienka
8. jún 2012

Bolestivo a veľmi vlhko

zeleny_cajik
8. jún 2012

Hrozná ruja, bolesti brucha horsie ako pri menzes (co je fakt zlaaaaa kombinacia 🙄 😀 ) a mokro 🤐 Ked ma minuleho roku 15.2. necakane rozbolelo brucho o 5 dni skor, ako som predpokladala, vedela som, ze o "valentinku" je postarane 😀

figurka1985
18. jún 2012

bolesti v podbrusku vacsinou na pravej strane.. niekedy poriadna piclava bolest.. a nahorsie na tom je, ze viem, ze mam prave ovulku, ale na snazilkovanie nemam chut, lebo ma to nenormalne boli pri akejkolvek polohe....

hori
18. jún 2012

nijako - ani neviem ci a kedy mam...

gelinka75
18. jún 2012

tahavy hlien, bolesti v podbrusku, pichnutie vo vajecniku, nafucane brucho, zadrziavanie vody v tele 🙂

bleble
19. jún 2012

pobolievanie /trosku ako pred menzesom/ citlive prsia a vlhko 🙂

veonka
19. jún 2012

ovu hlien, bolesti v podbrušku, pichanie, chuť na sexík 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre