Ako prestať na to myslieť?

Včera o 18:44

Velmi tuzim po babatku no nedari sa nam. U doktora sme boli vsetko ok. Je to hrozne, ze ine zeny otehotnia hned a ja nic. Muz ma povzbudzuje ale je to strasne tazke. V praci som si nabrala toho co najviac nech zamestnam mysel a plus skolu no aj tak ked vidim deticky vkuse placem.obdivujem mojho muza, ze ma tolko trpezlivosti somnou aj ked vidim, ze aj pre neho to je tazko. Ked uz to vyzeralo nadejne, ze mi neprisla ms zacala som sa tesit a prisla. Mam pocit, ze kazdym sklamanim umrie cast mojej duse 😢 velmi dlho som cakala a uz sa bojim, ze nemame uz sancu kedze uz nie som najmladsia co mi aj doktor povedal

sense
Včera o 18:47

A prečo neskusite CAR.

autor
Včera o 18:48

@sense pretože nám to nemame

glade22
Včera o 18:50

Sleduješ si cyklus? Vyznas sa v ňom? Poznáš svoje telo? Skús naštudovať symptotermalnu metódu. Je to zadarmo a môže pomôcť 🙂

autor
Včera o 18:51

@glade22 vyskúšali sme už všetko a nič nepomohlo

alea42
Včera o 18:54

Tak sa objednajte na konzultáciu do CAR (tá je zadarmo), a dohodnete sa na ďalšom kroku. Dajte si skontrolovať hormonálny profil, chlap nech si dá spraviť spermiogram, atd nech aspoň viete na čom ste. Veď nemusíte ísť hneď do ivf a nechať tam tisícky €.

luciferka93
Včera o 18:55

Ako často mate sex? My sme mali každý 3 deň až kým MS nemeskala tyzden a veru vten mesiac sa nám zadarilo 🙂 v ten mesiac som sa vykaslala na sledovanie ovulácie, robila som veci co ma bavia (šport, dáke hobby, venovala sa sebe, relax) a prišlo to 🙂

marhulka13
Včera o 18:56

Ja zase viem otehotnieť hneď, no nedávno som prekonala už tretí potrat. Drzim palce , nech sa vám babatko čoskoro podari

really8
Včera o 18:56

V car mozete na zaciatok absolvovat iui, kde ti staci s liekmi mozno 200e.

tali111
Včera o 19:02

A snažíte sa ako dlho ? Je to veľmi deprimujuce,poznám tie pocity. My sme sa rozhodli ísť do IVF po 2 rokoch snazenia. Dovtedy mi moja gynekologička neprišla na žiadny problém,bola som v tom ze všetko je ok,vrátane spermiogramu manžela. Po vysledkoch zo vstupnej konzultácie v centre(ktorá bola zadarmo) sme zistili,že tam je problém v mojej imunite. Na to by mi moja doktorka nemala ako prísť. Skúste ísť aspoň na konzultáciu, možno sa dozviete aspon trosku viac. Nemusia vas poslať hneď na IVF.

sense
Včera o 19:04

Aké vyšetrenia máte za sebou? Ako dlho sa snazite

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre