Ako otehotnieť, ak mám nepravidelnú menštruáciu počas kojenia?

viktoriakarin
7. mar 2010

Ahojte maminky. Malá má skoro 17 mesiacov a na jeseň by som chcela opäť otehotnieť. Je v tom ale problém pretože stále kojím a myslým si že aj na jeseň ešte budem. Neviem či sa dá moja menštruácia tak nazvať.... najprv sa prvé 2-3 dni objaví špinenie a potom trošinku krvi nejaké 2 dni a to len tak na intímnku( vložku nepotrebujem), niekedy to príde aj o týždeň skôr... ako vypočítať plodné dni???

kveta
7. mar 2010

Ahoj,

skús ovulačné testy alebo sa dohovor so svojím gynekológom, že budeš k nemu chodiť v priebehu mesiaca na ultrazvuk, aby Ti povedal, kedy je ten správny čas...

viktoriakarin
autor
7. mar 2010

ovulačné testy???? tak to by sa minulo peňazí.....? ten ultrazvuk sa mi vidí lepší. A je aj niečo iné?

luga
7. mar 2010

symptotermalna metoda 😉

viktoriakarin
autor
7. mar 2010

mohla by si v slovenčine?

luga
7. mar 2010

meranie teploty a sledovanie ostatnych "plodnych" priznakov (hlien, krcok)

jancos
7. mar 2010

viki, aj ja na tvojom mieste meriam bazalnu teplotu, podla nej vidis, ci nastava ovulacia, ked si chces byt ista, este si to potom mozess overit u doktora na utz. ale je super, ze este stale kojis, tvoja mala je stastne dieta🙂 ja som chcela tiez kojit dlhodobo, ale tiez som chcela otehotniet a ja mam problem s vajecnikmi, takze som v roku prestala, aby som co najskor otehotnela. uz presiel rok a pol a stale nic:( ale snad raz to pride. drzim palce aj tebe.
pozir si http://merenibt.xf.cz/index2.html

viktoriakarin
autor
7. mar 2010

ďakujem ti jancos a držím ti palce nech sa ti čo najskôr podarí bábo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre