Ako dlho ste sa snažili o druhé dieťa?

teuflerin
12. aug 2019

Ahojte kočky, na kolky krát po akej dobe sa vám podarilo druhé dieťatko? Ako dlho ste sa oň snažili?

hettinka
12. aug 2019

8 mesiacov a medzitým 2 neúspešne krátke biochemické tehotenstva
Prvé sme mali na prvý sup.

lula313
12. aug 2019

@teuflerin nám sa aj prvé, aj druhé podarilo na prvý sup. A keďže sme sa s mužom zvykli dlhé roky chranit len prerusovanou sulozou, tak sme si povedali, že po porode už radšej nesexujeme😀

eriksonka1234
12. aug 2019

@teuflerin 4 mesiace

michaella94
12. aug 2019

O prve sme sa snazili rok...o druhe od porodu sme sa nechranili ale nemala som ms..od nabehnutia cyklu na 4ty mesiac skoncilo vsak potratom a po potrate hned prvy mesiac snazenia...o tretie skoro pol roka 😉

mrkvicka060
12. aug 2019

Prvy tak 3mesiace nie velmi aktivneho snazenia, druhy hned naprvy sup. A mam pocit ze po kazdom porode som plodnejsia. Teraz sa uz bojim aj sexovat...

sonicka96
12. aug 2019

Ehm 😀 23.06 2918 sa nám narodil syn a 10.3 som už zase bola tehotná 🤦
@mrkvicka060 tiež som na tom už takto 😂😂😂

miadi
12. aug 2019

Prve na prvy šup potom biochemocke na druhy šup potom o 8m sa podarilo no v 18tt som rodila mrtveho chlapceka a potom o 4m sa podarilo a Teraz uz len vydrzat do januara aby sme mali doma druhe dietatko v naruči😍 ( Ale mohlo to byt aj skor len mm dako sabotoval vyhybal sa plodnym dnom Lebo chcel nacasovat letne babo 🤔)

kika86
12. aug 2019

Prve sa zadarilo hned, druhe az po skoro 3 rokoch 😉

evittam
13. aug 2019

@teuflerin Na prvy "sup".

hajanka
13. aug 2019

Prvy hned, druhy na druhy mesiac a dalsie tiez hned dokonca hned po vysadeni HAK

pininka1
13. aug 2019

Po troch mesiacoch aj to len kvôli tomu,že som mala dve ovulku, jednu falošnú z kyseliny listovej, lebo nič iné som nebrala. Akonahle som ju vysadila, na ďalší mesiac som mala už len jednu ovulku a otehotnela som.

siska53
13. aug 2019

@teuflerin na 2.pokus.

teuflerin
autor
13. aug 2019

@kika86 a aktívne ste sa snažili alebo ste nejako neriešili?

teuflerin
autor
13. aug 2019

Nám sa prvé za darilo ani nevieme ako.... A teraz sme začali na druhom..... A došiel včera menzes tak som taká trosku sklamaná..... Viem ze to je prvý mesiac.... Ale..... Jaksi som ostala sklamaná...

sevcikovaa
13. aug 2019

Prve hned .....druhe tiez hned po vysadení mireny( potrat v 20tt) potom sa podarilo po 3rokoch ....teraz sme 30tt

stanusenka
13. aug 2019

Prvy syn na prvý šup, po 18 mesiacoch kojenia prišla prvá ms a ďalšia už neprišla 😀 dcéra sa podarila hneď po prvej ms😉

zuzka3211
13. aug 2019

@lula313 u nás podobne 😂

lucyluv
13. aug 2019

Ja som akurát odstavila dcérku, mala 1,5r a povedali sme si, poďme to skúsiť, kúpila som si aj ovulqcne testy, nech ideme na istotu a na prvý šup sa nám zadarilo.

veronikaszabova
13. aug 2019

@teuflerin
2 syn - vysadila som antikoncepciu po vela rokoch a hned som ostala tehotna
1 syn - po rocnom snazeni

candii
13. aug 2019

Druhý bol neplanovany 🙂

elian
13. aug 2019

Obe deti na prvý šup ....... chlap bol "mierne" sklamaný 😆

evkamotka
13. aug 2019

Prve po 7 cykloch, druhe na prvy pokus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre