Ako dlho ste sa snažili o druhé bábo?

kyttykat
29. okt 2014

Ako dlho ste sa snazili o druhe babo? My sme prve urobili hned na prvy sup a teraz pri druhom sa nam nie a nie zadarit... Ako dlho vam trvalo pocat druhe babo?

samantha185
29. okt 2014

prve na prvy sup, druhe na druhy sup🙂

katarinka289
29. okt 2014

@kyttykat prve na sup,vysadila som tabletky,isli sme na dovolenku a prisli sme traja.No v 9tt som potratila.Druhe na treti krat a teraz sme sa museli snazit az 10mesiacov.Uz som chcela ist k lekarke

dionyzka
29. okt 2014

prve dieta hned v prvy mesiac ako sme si povedali, druhe takisto. Tretie bolo neplanovane, zadarilo sa ihned v prvy nechraneny sex. Plodny sme nadmieru.

Je to velmi individualne, zadari sa, vsetko potrebuje svoj cas. Len ziadne depresie a upadanie.
@kyttykat

22beba
29. okt 2014

prvé ani neviem ako a druhé sa nám už 20 mesiacov nedarí 😒 😒 😒

emilia25
29. okt 2014

No ja som si tiez myslela ze som plodna jak jablonka kedze vsetky 3 deticky boli hned na prvy sup ako sa vravi.no snazili sme sa rok o 4 babo a v july sme to uz vzdali.tak sa uz nesnazime.

bahira1962012
29. okt 2014

prvé na 4 krát,druhé na na prvý alebo na druhý? tretie na 3 krát? tak volako,pohladám staršiu diskusiu na túto tému 😀 😀 😀

zonjushe
29. okt 2014

prve po pol roku, druhe na prvy sup 🙂

danjelca
29. okt 2014

Prve na prvykrat druhe na druhy🙂

bonaqa2013
29. okt 2014

Mám 4 deti, ale my sme sa nesnažili vobec, len sme si užívali. skor sme boli mojim tehu zaskočení. Ale vždy sme to nejako rozdýchali. deti majú 4,6,8,a 19 rokov.

dakinko
30. okt 2014

ahojte babenky nemáťe niektorá na predaj gynex kvapky?alebo vaše kámošky?chcem to vyskušať aj keby sťe mali už otvorené nevadí dakujem moc.

kafedame
30. okt 2014

Prvé bábo po 10-tich mesiacoch,a druhé po roku aj pol.

zuzka38
30. okt 2014

@kyttykat 9m, snazila som sa urptune aby bol rozdiel troch rokov a dovtedy sa nedarilo a nedarilo, az ked som to pustila hlavy, reku, ze uz trojrocny rozdiel nestihame, tak sa zadarilo a rozdiel mame 3 roky a 1 mesiac 😀 u mna to bolo teda o hlave....... drzim palce

ichbinich
30. okt 2014

Druhe po dvoch mesiacoch. Teda tretia menstruacia uz bolo uhniezdovacie krvacanie 😉 🙂
(Prve po 7 mesiacoch.)

bubu4125
30. okt 2014

Prvé sme ostali trochu zaskočený, lebo asi tri roky sme išli naplno, ale vtedy som to neriešila, ani som netušila, že existuje niečo ako ovu... To žiaľ odišlo v 19tt, potom hneď na prvý šup ako sa mohlo...To nás opustilo v 17tt... Potom zas na prvý šup ako sa mohlo... A moja láska sa narodila v 26tt a teraz už má 3,5 roka... Rozvod a nervy... No a teraz sa snažíme s mm už skoro rok... Zatiaľ sa nedarí...

bonaqa2013
30. okt 2014

@bubu4125 no to je drsné

leishmania
30. okt 2014

prve na prvy sup, a druhe cca 7 mesiacov s jednym potratom

ivetoy
30. okt 2014

@kyttykat 2 dva mesiace

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubu4125
4. nov 2014

@fidka79 neide o to,že by som bola nenormalna... Ale sme boli zaskočený z toho, že po takom dlhom čase... Viem ako sa robí dieťa, aj vtedy som to vedela a dokonca sme to plánovali...Ale to,že niekto ostane zaskočený a samozrejme sa z toho teší, nemusí byť debil... Dobrých pár mesiacov ms chodila a chodila, a keď sme sa pustili do plánovania svadby, tak som si ani neuvedomila, že mi ms mešká už skoro týždeň... Prosím,ak neviete celý príbeh a pozadie, nič o živote danej osoby, nepíšte že nie je inteligentný a nenornalny... Lebo áno,boli sme zaskočený.... Ale v dobrom...

mirkaandrej
4. nov 2014

@bubu4125 Aj my sme boli pri prvom zaskočení..samozrejme, ze príjemne...a úplne rozumiem ako to myslíš...no radost nám dlho nevydzala, v 6 tt som potratila :( potom nám trvalo asi 8 mesiacov, kým som znova otehotnela, máme krásneho skoro 2 ročneho syna, a asi mesiac sa snazíme o druhe - uvidíme, na ktorý šup to bude 😝

bubu4125
4. nov 2014

@mirkaandrej to mi je ľúto... Verím,že veľa šupov nebude... My už skoro rok sme než Hak, tak zatiaľ nič a ani to nie vždy vyjde na ovu... A teraz prerábame domček, tak verím, že keď sa na Vianoce nastahujeme, tak nájdem //
Želám veľa šťastia

dolce_principessa
4. nov 2014

Na prvy sup..obidve 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre