Ako dlho ste chodili na folikumetriu?

teressa30
1. jún 2018

Baby, akú dlhú dobu ste chodili na folikumetriu, kým sa vám podarilo, resp. keď ste neplánovali žiadne iné zákroky, len plánovaný pohlavný styk? Chodím tam pár mesiacov, ale čí to nie je divné chodiť tam donekonečna a nič z toho, že či sa nemám preto cítim blbo, či je to normálne...

lienka737
1. jún 2018

Pokiaľ je lekár ochotný, tak chodievaj.
Ja som bola trikrát a potom ma už poslala na umelé, že ona už mi nemá ako pomôcť. Tak som chodila súkromne za 35 € jedna, ale aj tak nepomohlo.

buubuu
1. jún 2018

A beries aj nejake tabletky na stimulaciu folikul, ci nie? Ja som bola stimulovana a choila som tam kazdy tri den. Az boli dostatocne velke, pichol mi pregnyl, aby som presne vedela kedy mam ovu.

stankapb
1. jún 2018

Ja som chodila skoro trištvrte roka, takže je to v pohode..

teressa30
autor
1. jún 2018

@buubuu nie, práveže vôbec žiadne lieky zatiaľ neberiem, folikuly rastú zatiaľ dobre, len predtým som mala problém s ovu a nedarí sa nám

teressa30
autor
1. jún 2018

@stankapb tak fajn, nevedela som, že čo je ešte bežné :D

buubuu
1. jún 2018

@teressa30 tak to hej. Ja som mala anovulacne cykly, preto stimulacia. A co stimulacia to tehu, minuly rok bohuzial neuspesne, MA v 23tt, tento rok to snad dotiahneme do uspesneho konca 🙂 drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre