Ako dlho ste čakali na výsledky z hematológie v Košiciach

zuzanabella
21. nov 2019

Ahojte baby,ako dlho ste čakali za výsledkami z CENTRUM HEMOSTÁZY A TROMBÓZY KOŠICE z hematologie? Som po 2 potratoch a objednana som az v januari :/

ericka_123
21. nov 2019

@zuzanabella ku komu ideš? Popravde si už nepamätám ale skúsim pozrieť.

zuzanabella
autor
21. nov 2019

@ericka_123 nepovedali mi ku komu...objednavala som sa telefonicky a povedali mi len dátum a čas.Je to tuším na strojárenskej ulici

zuzanabella
autor
21. nov 2019

@ericka_123 ešte len na odbery idem

ericka_123
22. nov 2019

@zuzanabella prvé výsledky som mala za 4 týždne, kedže robili podrobný rozbor, ale teraz keď idem na kontrolu mám výsledky ešte v ten deň o 2-3 hodiny.

ericka_123
22. nov 2019

@zuzanabella asi by som tam zavolala ešte raz, lebo predtým boli v novej nemocnici a tam mali jednu sestričku ktorá brala krv, ale teraz keď sú na Strojárenskej tak by si mala vedieť ku ktorej lekárke ideš, aby si vošla do správnych dverí. Ak Ti povedia, že ideš k Dr. Hulíkovej tak sa opýtaj aj na meno, lebo sú dve - mama a dcéra. Kedy si objednaná? Ja tiež idem v januári na kontrolu. Ak sa môžem opýtať pokúšate sa o ďalšie bábo? Ja som tiež mala MA a práve tu mi našli problém a teraz 23 tt. 🙂 Keby si potrebovala poradiť kľudne sa ozvi, pre istotu choď aj na endokrinológiu.

zuzanabella
autor
22. nov 2019

@ericka_123 píšem ti súkromnú správu 🙂

alenka18111
14. jan 2020

Ja som tam bola dnes.. Odber vyšetrenie rýchle... Len brali mi až 15 ampuliek krvy... A výsledky až koncom februára..

ericka_123
14. jan 2020

@alenka18111 áno po prvom vyšetrení keď Ti vezmú veľa krvi trvajú aj výsledky dlho, kedže robia kompletný rozbor. Potom je to menej a aj výsledky za 2-3 hodiny. 🙂

alenka18111
15. jan 2020

Ani neviem na co všetko mi brali toľko krvi... Ale viem ze aj na genetiku brali.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre