Ako dlho môže trvať ovulácia ?

nika4495
4. jan 2020

Ahojte chcem sa len spýtať či je možné oehotnieť keď mám pocit že plodné dni som mala asi 31.12 - 1.1. aspoň som na sebe pozorovala také príznaky takže si to len myslím a nechránený styk som mala včera. Je tam ešte nejaká možnosť otehotnieť? Ako dlho asi môže trvať ovulácia?

pininka1
4. jan 2020

@nika4495 ovulácia je jeden deň, ale plodný môže byť týždeň okolo, ak si mala príznaky 1.1 tak včera už bolo asi neskoro. Skôr treba skúšať pre tým ako ide ovulacia.

fokuska
4. jan 2020

@nika4495 Ano je mozne. To, ze mas pocit este nic neznamena. Ked sa uvolni vajicko, tak ma asi 12-24 hodin na oplodnenie. Spermie preziju viac, tak "si mozu na vajicko pockat".

Nevies kedy presne doslo k ovulacii, to ti vie potvrdit iba lekar.

Ak by boli tvoje pocity spravne a ovulovala si vtedy, tak uz je neskoro.

nika4495
autor
4. jan 2020

no ja len tak hádam že vtedy som mala lebo asi toho 1.1. som mala väčšiu chuť na sex a aj väčšia vlhkosť čo mávam cez plodné dni len som z toho trošku mimo že kedy vlastne odvtedy nastane ovulácia len to mi asi vy aj tak nepoviete :D ale ďakujem 🙂

pininka1
4. jan 2020

@nika4495 napíš kedy bola posledná ms

nika4495
autor
4. jan 2020

@pininka1 z toho moc nezistim mam strašne nepravidelný cyklus niekedy aj viac mesiacov nič posledná MS bola 25.11. Ale u lekára už viackrát pri prehliadke povedal ze ovulaciu mávam ved aj jedno dieťa už máme.

pininka1
4. jan 2020

@nika4495 to nevadí, aj jaj mám stále nepravidelnú ale ovuláciu si roky sledujem a otehotnela som vždy na prvý sup

barbori1234
21. mar 2021

@pininka1 prosim, vas vedeli by ste, mi pomoct tak tiez sa, snazime o druhe mimi.. Dnes, som bola na pohotovsti s bolestami ze ma pychaju vajecniky som myslela ci, nemam, zapal.. A, tam mi Dr. Povedala ze, som v case ovualcie tak ze, sa mame snazit od, dneska ci ako? Trosku aj spinim ze to je len vytok pocas ovu to

pininka1
21. mar 2021

@barbori1234 ano, skuste este dnes, resp zajtra. A keby nic, tak buduci mesiac odporucam zacat tak okolo 20 teho, resp odsledovat ci je tam taky hlien priesvitny ako lepidlo.

barbori1234
21. mar 2021

@pininka1 no, ten hlien vobec, nemam.. Akurat len vytoky, raz, hnede, potom cervene, ako, pri mš... Som zufala

pininka1
22. mar 2021

@barbori1234 verim, no skus tak buduci mesiac aspon tri dni pred, resp viem ze niektore baby chodila ku gynekologovi pravidelne aby im potvrdil ovulaciu a takto na to idu, zial niekedy to inak nejde.

728660634
28. máj 2021

Môžte mi niekto poradiť mám už cca11 dní bolestí pod bruškom ako keby som malá dostať ms má niekto skúsenosť a stim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre