Ako dlho má brať Inofolic?

diaszoky
17. jan 2022

Ahojte zeny ako dlho ste brali/sa berie inofolic. Ma zmysel ho brat pri pravidelnej ms a viac ako tri mesiace? Dakujem…

vladika11
17. jan 2022

@diaszoky pre mňa žiadny zmysel... Ale sú ženy, ktoré vďaka nemu majú bábätko.. tak asi sme každá iná🤷🏼‍♀️

lucijalucy
17. jan 2022

Brala som ho cca 4 mesiace kým sa mi podarilo otehotnieť.

diaszoky
autor
17. jan 2022

@lucijalucy ok tak vydrzim a brala si aj nieco ine ci si vedela, ze to ti prawe pomohlo??

lucijalucy
17. jan 2022

@diaszoky brala som aj Gynex kvapky. U mňa skôr pomohla kombinácia tých dvoch 🤷🏻‍♀️

veronikadubiel
17. jan 2022

@lucijalucy mozem sa opytat, pribrala si z nich ?

lucijalucy
17. jan 2022

@veronikadubiel nie, nič také som nepostrehla. Samozrejme zmenili sme s priateľom životosprávu vtedy, menej mastného, žiadny alkohol a podobne.

jaja8_9
17. jan 2022

@diaszoky minimálne 3 mesiace aby to malo nejaký účinok

michell999
18. jan 2022

Môžem sa opýtať snazime sa o 2 babo ale mam pol.vaječniky keď mi mešká uz cez 2meaiace a doktor mi predpísal Inofolic combi premium že by mi to malo pomôcť a dostanem menzes mate skusenosti stim pomôž to ?

emily44
19. jan 2022

@diaszoky Ahoj, moja skúsenosť s Inoflicom je, že som ho brala necelý mesiac resp. zacala som v decembri a hneď som otehotnela, ale bohužiaľ sa plod neudržal. Ale odpoved na tvoju otázku je, ze podľa mna funguje. Mala som pravidelnu MS. A beriem ho naďalej a verím, že to pomohlo a pila som aj alchemilku

diaszoky
autor
20. jan 2022

@emily44 ah ok dakujem prave jedna baba mipisala, tip ze alchemilka sa nema pit hala bala ale ze sa ma pit zacat prvy den ms a rano sa
Ma pit malinik vecer salka aalchemilky a takto to pila a otehotnela po pol roku snazenia a kamoska po 9 mes a este dalsia zena tak vela stastia

andrejkap123
20. jan 2022

@diaszoky ako sa to ma pit?? Vobec nerozumiem co si napisala

emily44
20. jan 2022

@andrejkap123 ahoj, ja som sa docitala, že sa ma piť alchemilka od začiatku MS do ovulácie tz. prvé tri týždne od začiatku cyklu. Ale keďže ovulacia prebieha u každej ženy inak držala by som sa od začiatku MS do ovulácie. Presný počet dni ti teda nepoviem. A dávkovanie tak jedna šálka ráno a jedna večer. Po malých duskoch vlažný cajik piť

diaszoky
autor
20. jan 2022

@andrejkap123 rano salka malinika vecer salka alchemilky dolezite je zacat prvy den ms

diaszoky
autor
20. jan 2022

@emily44 nuz mne praveze odporucala tento postup lebo keby kazdemu pomohla len alchemilka uz davno sme vsetky tehotne a veru ten málinik som nikdy neskusala

emily44
20. jan 2022

@diaszoky ten malinik o tom som veru ešte nepočula . Ja nehovorím, že len alchemilka pomohla. Brala som aj ten Inofolic, vitamín D. Ale ako som už spominala síce som otehotnela hneď prvý mesiac plod sa neudržal. Tak sama neviem čo robiť aby sa udržal lebo oplodnenie je len polovica úspechu

diaszoky
autor
20. jan 2022

@emily44 presne tak😭

emily44
20. jan 2022

@diaszoky hlavu hore. Niečo z toho určite zaberie ☺️

diaszoky
autor
20. jan 2022

@emily44 dufajme🙏🏻🙏🏻

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre