Aké vitamíny sú vhodné pred otehotnením?

sa3ka
17. dec 2013

Po dlhoooom čakaní sme sa konečne rozhýbali a začíname 🙂 Chcela by som len vedieť, či je treba brať už pred otehotnením nejaké vitamíny okrem kyseliny listovej. Dakujeeem

luba28
17. dec 2013

neni to povinne,ale dala by som si sem-tam B radu,E,C a tu kys.listovu,ale aj nejake zelezo v strave,....a to pred aj pocas tehotenstva,....

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika2710
17. dec 2013

skus aj partnerovi dat nejake vitaminy... ja som brala kyselinu l. a manzel jedol vitamin E a zadarilo sa 🙂)

amigad
17. dec 2013

určite by som brala vitamíny, ale hlavne v potrave + kyselinu listovú a vynechala by som sladkosti. Jeden známy lekár (nie gynekológ) mi potom v tehotenstve stručne poradil: calcium kalsický vždy, jadrové ovocie a veľa zeleniny. Ale i tak som prišla o pol zuba 🙂 počas tehotenstva. No brala som aj Pregnavit celé tehotenstvo 1 tbl denne + kys. listovú.

m_ij_ka
17. dec 2013

ja som počas tehu užívala maternu a kyselinu listovú, samozrejme som jedla veľa ovocia a zeleniny 🙂

blanka12
17. dec 2013

ahoj moja ja beriem femibion 800 a ktomu vitamin E a ovocie a zeleninku papam

dudduli
17. dec 2013

ja som brala calibrum baby plan a potom calibrum mami 🙂,prajem vela šťastia 😉

lienka2407
17. dec 2013

Ja som brala femibion 🙂

bambinkaa
17. dec 2013

aj vit. E je fajnovy, je z toho aj krasna plet 😉 ale celkovo vela vit. v strave, nielen v tabletkach

cerez
18. dec 2013

Ja som brala len kyselinu listovú a aj počas prvých mesiacov tehotenstva.

maribell
18. dec 2013

ja som ani pred ani pocas nebrala nic.. je to uplne zbytocne pokial dodrzujes zdravu zivotospravu... teda ovocie, zelenina, mliecne vyrobky, masko, pohyb, slniecko a cerstvy vzduch 😉 narodil sa mi zdravy chlapec v 39tt 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre