Aké vitamíny brať pri plánovaní tehotenstva?

4. jan 2024

Ahojte, aké vitamíny ste brali pred otehotnením pri plánovaní? Chcem si kúpiť kyselinu listovú aspoň, viete mi odporučiť nejakú značku, čo vám radil gyn? Vyhýbali ste sa aj nejakej strave alebo nejakú doplnili už pred otehotnením?
Ďakujem pekne

andrejkap123
4. jan 2024

Inofolic ale musis 2x denne ako pisu.. vitamin D ale ten co sa vstrekuje pod jazyk, alchemilka do ovu, maca perunanska tabletky do ovu, vitex tabletky po ovu. Uplne som obmedzila kofein!! Dva mesiace takejto kury a mam dve ciarky 🙂 drzim palce

gejb
4. jan 2024

Stačí folat kyseliny Listovej (to je jej aktivna forma) a pestrá strava.

medda_beda
4. jan 2024

Brala som 26 tabletiek denne+ ďalšie vitamíny a ajtak nič takže podľa mňa postačí Dčko, kyselina listová, môžeš brať vitamín E.

Niekedy vitamíny nestačia.

andrejkap123
4. jan 2024

A este k tomu mojmu kazdy den koenzym q10

greacee
4. jan 2024

@andrejkap123 ahoj,otazocka,ako dlho ste sa snazili prosim?Tiez uvazujem,ze kofein seknem.nieco na tom asi bude,ze telo si mysli,ze je stale “v strese” z neho..dakujem😊

andrejkap123
4. jan 2024

@greacee 2,5 roka asi….

greacee
4. jan 2024

@andrejkap123 dakujem..my tiez tak cca..v aprili budu 3 roky..teraz v septembri som mala MA v 9tt..dr kazal cakat 3 m..ale uz je povolene😃skusim aj ja ten kofein..pekny vecer zelam 😉

mirkakonik5
4. jan 2024

Ahoj, mne moja Dr. radila Lejdy Vita 1 chcem byť mama - obsahujú aj myoinozitol ako prevenciu proti potratu. Beriem 2x denne

andrejkap123
5. jan 2024

@greacee drzim palce! 🙂 my sme uz boli aj v centre vsetky vysetrenia, skusali sme planovany styk s ovitrelle a nic, uz sme sa rozhodovali ze ideme do iui, doktor mi narovinu povedal ze ked tak dlho nic ze mame ist do ivf a takto sa to stalo… samé… ❤️ ale sme este velmi na zaciatku….

greacee
5. jan 2024

@andrejkap123 dakujem krasne 🍀zelam Vam, aby ste dobojovali do uspesneho konca ❤️ my pravdepodobne skusime tento mesiac s ovitrelle planovane..jednu babu mame 5 rocnu,ak nevyjde,uz to nechame na osud uplne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre