Aké máte skúsenosti s Inofolicom?

11miuska11
26. mar 2013

Ahojte kocky, sme roztrusene po viacerych forach a rada by som nas dala do jedneho. Ake mate skusenosti s inofolicom? U mna to vyzera zatial tak, ze mi ovulaciu posunul skor o 8 dni, co je u mna super a to som ho ani nebrala od zaciatku cyklu. Mate nejake "vedlajsie" ucinky? Ja som spozorovala trosku vyssiu predovulacnu a poovulacnu teplotu. A myslim, ze to je pozitivne. Hlavne chcem v tomto fore podporit vsetky zeny, ktore maju dlhy cyklus (naposledy som mala 60 DC a ovulaciu na 45 DC), da sa otehotniet aj s takymto cyklom, ked prebehne ovulacia a lutealna faza je minimalne 10 dni, idealne je 12 - 16 🙂 A zbytocne nejedzte duphaston, ktory ten cyklus iba naoko skrati, ale problem s oneskorenou ovulaciou, respektive anovulacnym cyklom nevyriesi! V normalnom cykle si merajte BT, alebo chodte na sono, aby ste zistili, kedy a ci vobec mate ovulaciu. Duphaston riesi iba problem, ked mate po ovulacii lutealnu fazu kratsiu ako 10 dni. Inak tento liek nema zmysel brat a zbytocne sa tym uplne oberate o akukolvek ovulaciu, ked sa duphaston nasadi pred nou. Lekari vsak duphik predpisuju ako lentilky, tak pozor na to, nech aj vy nepatrite medzi tie baby, ktore "vdaka" duphastonu pol roka o ovulacii ani nechyrovali, ale cyklus mali ukazkovo dlhy. 😉 Drzim vsetkym snazilkam palce, nech tie 2 ciarky vidime cim skor 😉

hrmiona
27. mar 2013

Ahoj. Mám tiež problém s veľmi nepravidelnou menštruáciou ako riešenie užívam duphaston už ani neviem koľký mesiac, k tomu Clostilbegyt a vždy následne sono. Trvalo 5 mesiacov kým mi dozreli foliky ako tak a aj tak sa nezadarilo. Tento mesiac mi doktor ešte odporúčil pridať Inofolic, ale nie som si celkom istá či to nie sú vyhodené peniaze nakoľko je to iba kyselina listová a vitamín B, ale vraj majú po ňom lepšie dozrievať foliky tak uvidím po najbližšom sone či sa niečo zmení.

11miuska11
autor
28. mar 2013

@hrmiona ahoj, ja beriem inofolic uz 26 dni a mam dobre skusenosti s nim. Nezacala som ho sice brat od prveho DC, lebo som o nom nevedela, ale ovulka mi prisla o 8 dni skor, ako naposledy. A verim, ze v dalsom cykle, ked budem brat stale, ze sa mi to posunie este viac. Moc ti drzim palce, nech sa to podari. Vela bab odtialto aj po dvoch rokoch skusania vselicoho mozneho otehotneli hned prvy cyklus brania inofolicu. MNe to tiez lekar odporucil s clostylom, ale ja som si povedala, ze clostyl este nie. Myslim, ze je velka sanca, ze ti to pomoze a a skvalitni vajicka. Ber to ale 2 krat denne, aby to malo dobry efekt. 🙂

11miuska11
autor
28. mar 2013

@katren ta druha je zamknuta, ale ta prva tusim zije 🙂 dakujem kraaasne .. ani by mi nenapadlo, hladat tuto temu v asistovanej reprodukcii 😉

katren
28. mar 2013

@11miuska11 ved v tej jednej si pisala a je tam aj link na existujucu, tak ako si nemohla vediet???ved preto tu druhu zamkli, ze ta diskusia uz existuje

11miuska11
autor
28. mar 2013

@katren ja som pisala do zdravotnych problemov, ak si pamatam 🙂

alchemilkazltozelena
28. mar 2013

keby tak radsej zamkli nezmyselne milion krat sa opakujuce temy Som tehotna? a stale to iste dokola, o infolicu urcite nie je 500 tem ako o Som tehotna? tam by som zamkla skoro vsetky, ved stale to iste tam pisu tie dievcata dokola a pritom si staci kupit test a odpoved si daju aj same

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre