Aké máte skúsenosti s Clostilom?

dollyzv
10. jún 2016

Ahojte, aku mate skusenost s clostilom? pomohol vam alebo vam skor uskodil? mali ste nejake vedlajsie ucinky? dakujem za odpovede 🙂

spisanka
10. jún 2016

Ahoj,na mňa nemal žiaden účinok.Ani nepomohol ani neublížil.Brala som ho 6cyklov.

catherinah
10. jún 2016

Vedľajšie účinky- žiaden hlien a psychicky rozbitá jak cigánska hračka.

katche
10. jún 2016

Zabral na prvy cyklus pri davke 1x denne, vysledok ma 3,5 roka 😊 ziadne vedlajsie ucinky

janush
10. jún 2016

Zabral v 2 cykle a dcerka ma 5 rokov ☺Nepamatam ze by to malo nejake vedlajsie ucinky

dollyzv
autor
10. jún 2016

a kolko ste brali a od kedy si nepametate nahodou zenusky? 🙂

monika1791
10. jún 2016

@dollyzv Mne pomohol hneď prvý cyklus..brala som ho od 5DC..(5 dní po jednej tabletke) a ovu mi prišla na 15DC.

dollyzv
autor
10. jún 2016

@monika1791 aj ti pichali pregnyl alebo ti folik praskol sam? 🙂

ivankaberrynka
11. jún 2016

Mne nepomohol. Nepamätam si ani vedlajsie ucinky. Brala som 3 cykly. Napokon sa bábo podarilo po vysadeni clostilbegytu, utrogestanu, aj inofolicu. Pila som 3x denne caje z rebricka obycajneho 1 mesiac a potom este asi 2 tyzdne po menstruacii (do ovulacie) alchemilku zltozelenu. Rebricek som mala cerstvo nasuseny z toho roku od mojej mamky, alchemilku z bio obchodiku sypanu. A hned sa podarilo. Mozno nie vdaka tym bylinkam, mozno ano. Je to vo hviezdach 🙂
Snazili sme sa myslim ze takmer 2 roky.

monika1791
11. jún 2016

@dollyzv Praskol mi sám 🙂 Pregnyl som nemala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre