Ahojte baby, chcem sa spýtať, dopomohlo vám niektorej k otehotneniu grep ?

sisinka2020
30. jún 2020

Niektoré budú písať že treba mať sex - to je jasné ...ale tak či vám to dopomohlo...už som užívala inofolic, gravidplan, duphaston, clostylbegyt.......teraz som si kúpila femibion 1 a pijem alchemilkovy čaj ráno a večer........ ďakujem 🙂

majkaaa318
30. jún 2020

ak si dobre pamätám tak grep sa odporúčal pred ovuláciou na lepšiu kvalitu ovulačného hlienu... v čase, keď sme sa veľmi snažili, som ho pár krát jedla, ale nepomohlo. To už lepší vplyv má NAC (obsahuje ho aj ACC Long napríklad), skús si o tom prečítať.

veronikaszabova
30. jún 2020

@sisinka2020 grep je dobry na ovu hlien - skus 🙂

ivana160992
30. jún 2020

@sisinka2020 ahoj skus vceliu matersku kasicku aj ty aj partner. Nam pomohlo urcite to. Rok sme sa snazili. Taktiez som pila inofolic a vselico mozne z lekarne. Toto je prirodny produkt, precitaj si o tom na nete. Je to topka, urcite vyskusajte.

zarka2020
1. júl 2020

@ivana160992 ahoj.. V lekárni sa to dá kúpiť alebo? 🙂

jaskolka
1. júl 2020

Ja som pred ovuláciou skúsila grepy, po ovulácii zase ananas, okrem toho sme pili Inofolic a Folandrol. Neviem síce, či práve kvôli tomu, ale hneď prvý mesiac sa podarilo 🙂🙂

veronikaa006
1. júl 2020

ja som skúsila ten grep, ale nemala som viac ovu hlienu ako inokedy.

ivana160992
1. júl 2020

@zarka2020 nie nie .. pozri stranku www.vcelisvet.sk..najlepsie bude ak im zavolas a pani ti vysvetli ako treba kasicku uzivat ked ide o splodenie. A ja som uzivala k tomu aj pel Perga. Manzel nemusi iba ty. Ale kasicku musite obaja. Za vyskusanie to urcite stoji a je to urcite lepsie prirodnejsie ako vsetky tie prasky z lekarni. Drzim palce.

sim_sis14
14. júl 2020

@sisinka2020 ahoj neviem ci nepíšem neskoro, no mne grep - nepravidelne jedenie a jeden deň som vypila 0.5litru čerstvej stavy-spustil neskutočne plodný hlien... Trval mi cca 5 dní teda ešte trvá až som musela mať intímku počas dňa 😂 + s inofolicom mi konečne prišla riadna ovulacia 👍🙌 ak sa podarí napíšem 🙂🙂🙂

sunshine15
8. júl 2022

@sim_sis14 ako to dopadlo? 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre