8 dní po ovulácii

julka374
22. jún 2024

Ahojte snažilky,
som 8DPO = celkovo 25DC dlho sa snazime a velmi by sme si priali BABY ale mam pocit ze mi uz z tych ciarok uplne sibe a vidim co chcem... citim sa uz niekolko dni pp sebe tak teplotne ale mozno na mna len nieco lezie (mimo manzela).😃 Tak potrebujem nazor dalsich parov 👀. Za vsetky nazory vopred dakujem.

96sofia96
22. jún 2024

Odfotíš prosím ten posledný test zblízka? 🙂

stellarstar
22. jún 2024

Negatívne načo testuješ tak skoro?

sense
22. jún 2024

8dpo veľmi skoro, testy sú negatívne... Pockaj ešte tak par dni a potom skus opäť ak ms nepride

domka222
22. jún 2024

Kokos,to koľko míňaš mesačne na testy? Ty máš ovuláciu na 17 deň a dĺžku cyklu 28 dní? Inak tie testy vypadajú zatiaľ negatívne

butterflyeffect
22. jún 2024

Test ti ukaze najskor na 10DPO zbytocne skoro testujes, ved to vajicko sa nestihne ani oplodnit a uhniezdit ked ty uz zacnes testy robit…

januska12323
22. jún 2024

Je ti teplo lebo boli tropické dni nie kvôli tehotenstvu. Aj keby si bola tento cyklus tehotná príznaky by si ešte nemala a už vôbec nie čiarku. Daj sa do pohody, týmto zbytočným testovaním sa akurát scvokneš.

julka374
autor
22. jún 2024

Dakujem za kazdy nazor, s tym scvoknutim suhlasim 😃 tu kde zijem tropicke teploty niesu - 22 stupnov. A ano ja mavam ovulaciu 17-19 DC z 30-31 dnoveho cyklu. Evidetne mamtie testy rada 🫣😀🙈

bambulka711
22. jún 2024

@julka374 aj za mňa by si sa mala trošku skludniť 🙂 na tom poslednom niečo je, ale testy bežne robia takéto "čiarky". Ja tvojej túžbe rozumiem, tiež sa snažíme rok, ale skús si nájsť nejaký program, lebo takto sa akurát tak na psychiatriu dostaneš 🙂 držím palce

tess123
22. jún 2024

@julka374 za mňa tiež negatívne aj keď ja som bola presne taká ja som tam tie čiarky proste videla 🤣🤣🤣to je tak s nami ak nám začnú tikat bio hodiny...innak my sme sa snažili 4 roky a dnes máme dcérku ale bolo to strašné tak chápem čo prežívas....držím palce nech sa dočkate

ysseba
22. jún 2024

@julka374 Chápem tomu správne, že si 25DC, teda 8DPO? To znamená, že ty si s testovaním začala 5DPO? Tak to je riadne psycho... A testy sú negatívne (ale však čo by sme čakali od 5 - 8 DPO, hejže? 😀)
Prikladám ti fotku mojich testov. A tehotná som nebola. A podotýkam, že čiarky sa objavili v limite. Ty by si pri takejto čiarke už kočík vyberala, že? 😀

sella38
22. jún 2024

@ysseba ak si mala taketo ciarky v limite, tak hcg muselo byt v tele. Takze predpokladam, ze biochemicke. Cize ano, tehotna si "bola".

bambieblue
22. jún 2024

@julka374 Toto je už ale na doktora. V čom je dobré takéto testovanie? Ja chápem ze sa snažíte a nedarí sa a ver ze nie si sama kolké aj roky sa snažia ale toto ti ozaj nepomáha, vieš ako sa tým trýzniš? Načo ti je dobré každý deň už od začiatku ovulácie pomaly ze nie. Urob si test len 2-3 dní pred MS keď už takto ale takto sa ty zničíš prosím vykasli sa na takéto testovanie a skús sa venovať niečom inému aj keď viem že to je ťažké ale musíš. Toto ta zrujnuje

julka374
autor
22. jún 2024

@ysseba keby kocik ja uz by som sa do porodnice balila :D ... ale teraz vaznejsie za posledne dva rok som mala pozitivne testy aj meskajucu MS a nevyslo to, je moja chyba ze som to nenapisala spravne prve 4 testy vidim negativne aj ja len ten posledny mi pride ze ma slabe nieco ale ja uz sama neviem.. nefotila som to hned takze mi to nepride tak vyrazne ako v limite obzvlast na tej fotke je to este horsie vidittelne ako na zivo kde je ta ciarka rovnako hruba ako kontrolna len je velmi slabunka... testovat som prave zacala naschval skoro lebo som chcela mat zachytenu 10 dni pred MS videla som pani ktorej to krasne s bliziacimi sa dnami zosilnovalo a chcela som si to vyskusat pocitala som s prvymi negativnymi testami, necitim sa byt zrujnovane a konicky okrem nakupu testiv mam tiez 😂

stellarstar
22. jún 2024

@julka374 vy sa snažíte len rok a už takto sa do toho vsugeruješ? Vieš koľko párov sa snaží 8 - 10 r? Čo by si robila ty?

julka374
autor
22. jún 2024
butterflyeffect
22. jún 2024

@julka374 po 2 rokoch snazenia mate spravene vysetrenia ty a partner?

stellarstar
22. jún 2024

@julka374 aha a mate urobené vyšetrenia? My sme boli už po pol r u Dr

gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babushkaem
22. jún 2024

My baby, ktore chodime na IVF si robime na 7-8 den ale po transfere uz 5 dnoveho embrya. Cize 8dpo je je fakt malo. A naozaj, ak uz sa tolko snazite, treba to riesit.

katariiinkaa
23. jún 2024

@julka374 ahoj, na tom poslednom sa mi tiež cosi marí 🙂 dnes som tiež 8-9dpo. Bazalka mi stúpla viac ako zvyčajne tak som neodolala a skúsila test a tiež sa tam cosi črta, tak sme v tom spolu 😅🙏 uvidíme najbližšie dni či to zosilnie

96sofia96
27. jún 2024

@katariiinkaa držím palce 😍😍😍 dajte potom prosím vedieť ako to dopadlo 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

katariiinkaa
27. jún 2024

@96sofia96 Ďakujem, zatiaľ silnie krásne 🙏❤️

butterflyeffect
27. jún 2024

@katariiinkaa grtulujem 👏👏👏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre