5DPO - podporme sa navzájom

milka1988
2. dec 2020

Pridajte sa ku mne, koľké ste 5dpo a čakáte na deň či príde ms alebo nie? 🙂 Poďme sa podporiť aby sme mali krásny vianočný darček ❤️🎄🤰

miky25117
2. dec 2020

4DPO

adma11
2. dec 2020

Ja dnes 7DPO.

queen16
2. dec 2020

6dpo

milka1988
autor
2. dec 2020

@queen16
@adma11
@miky25117

drzim vam palce dievčatá 🙂 kedy plánujete testovať?

paulli
2. dec 2020

Ja 5DPO a veľmi ma bolia bradavky, miestami až pália. V pondelok konzultácia v CAR. Ale veríme že tam nebudeme musieť ísť. Obaja sme v poriadku a už dva roky ani ťuk. Ale sme kľudnejší, keď vieme že sme objednaní do CAR.

milka1988
autor
2. dec 2020

@paulli no vraj zvyknu boliet niekedy ale 5dpo to zrejme tehu nbude a uz vobec nie ako priznak :( to je prilis skoro :(
vsetky vysetrenia mate?

paulli
2. dec 2020

@milka1988 nevravím že to je kvoli moznemu tehotenstvu, už ma takto boleli a vobec si nemyslim ze to akurat teraz vyjde.
Hej mame aj od gyn, endo, manžel spg a po všetkých stránkach v poriadku.

snazilka777
2. dec 2020

6Dpo 😌

milka1988
autor
2. dec 2020

@paulli tak potom fakt asi len cakat kedy to vyjde 🙂 raz to proste musi vyjst len niekto si musi viac pockat no 🙂 drzim palce

magdalena1996
2. dec 2020

@adma11 já tiež 🙂

snazilka777
2. dec 2020

@milka1988 kedy plánuješ testovať ?

adka998
2. dec 2020

@milka1988 ja mám zatiaľ 2DPO po folikulometrii kde mi v pondelok doktor povedať že sa môžeme snažiť že praskol folikul 😊 po roku a pól snaženia (mam PCOS a anovulacne cykly) a teraz prvý krát cyklus s clostilbegytom prvý krát takáto správa keďže mne folikuly nepraskali tak musíme ešte 12 dni počkať ako to dopadlo 😊🥺 držím Vám všetkým palčeky nech sa to podarí. Bol by to nádherný darček pod stromčekom ❤️❤️

jakoma
2. dec 2020

ja mam 4 alebo 5 DPO .. ak vobec O bola :D keby to vyslo,potesili by sme sa..postupne sa viac a viac snazime :D

milka1988
autor
2. dec 2020

@snazilka777 uf ja kedze beriem duphaston pre istotu dlhsie ako je 10 dni tak asi az na 14DPO ak nebude ani duch ho vysadim aby mi prisla ms, lebo v auguste som ho tiez brala, mala som implementacny pokles na 11DPO ale akurat vtedy bol 10ty den co som mala brat Duphaston, a bolo biochemicke. Keby som ho brala dlhsi emozno by sa udrzalo, takze planujem to teraz predlzit podla situacie 🙂

milka1988
autor
2. dec 2020

@jakoma merias si BT alebo robis testy? mne sa to zatial osvedcilo oboje a vedela som kedy sa zacat snazit a kedy ovu presne prebehla 🙂

milka1988
autor
2. dec 2020

@adka998 no to ano to by bol krasny darcek 🙂 ale ak to nevyjde nebudeme zufat sice nam bude luto ale idu vianoce a sme zdravy, mame jeden druheho a nebudeme si kazit vianoce tym ze tonevyslo 🙂 ved raz to vyjde skor ci neskor

danusa64
2. dec 2020

Ahojte. Aj ja sa hlasim, som 10 -11 dpo, brala som clostyl a teraz beriem progestenale a ked mi dojde mam pokracovat s duphastonom. Ku dr mam ist v den ocakavanej ms, co je o tyzden. Uz len odratavam dni, zacinaju ma boliet bradavky, ale to moze byt aj progesteronom tak sa na to snazim nemysliet. Inak som po troch MA, teraz na vianoce som mala mat TP tak toto by bol perfektny darcek keby sa nam podarilo.

milka1988
autor
2. dec 2020

@danusa64 no ano vraj to progesteron robi :/ mna napr vobec prsia nebolia co ma stale bolia od ovulacie az do ms, ale od kedy beriem vitaminy upravili sa mi hormonony a je to lepsie teraz 🙂 drzim palce! Cize ides kedy ku dr?

danusa64
2. dec 2020

@milka1988 buducu stredu, 9.12 tusim to je. Mna bradavky palili aj pri poslednom tehu, ale nepamatam si ci uz takto skoro, vtedy som to az po tyzdni meskania ms zistila🙈 ake vitaminy beries? Ja beriem druhy mesiac gynex a acidum folikum 2x1, pred vcerom som dobrala wobenzym (mala som zvysene crp tak som skusila, ci pomohlo neviem) plus beriem anopyrin, euthyrox a progesteron tak nechcem uz velmi nic navyse, ked sa potvrdi tehu tak si zacnem hned pichat fraxik.

milka1988
autor
2. dec 2020

@danusa64 no ja beriem folat ( čistú kyselinu listovú), inositol ale iba do ovulácie- 2x2gram tiež macu a tribulus len do ovu.
vitamín D, vitamín C, zinok+ selén, od ovulacie Duphaston 2x1, lebo mám na hranici Progesteron, od 2dpo na 5 dní som teraz mala Bromelain 1x1, a omega 3 6 ešte 🙂

zbibo
3. dec 2020

Ahojte, 13DPO, nazime sa od januara 2020, v septembri mi nasli cystu, oktober liecba, Cysta zmizla, tak sme sa v novembri posnazili, ale necitim sa nijako.Iba ma bolia od ovulacie prsia, ale nenormalne.Chcem pockat do soboty s testovanim.Drzim nam palce babyyyy.Inak som tento mesiac brala do ovulacie tinkturu z jarabiny vtacej a happy femina kapsule.Tak uvidime.Snazili sme sa odo dna kedy ovulacny testik ukazal smajlika 3 dni po sebe.

magdalena1996
3. dec 2020

Ahoj já som 8dpo a testovala som si zvedavosti dnes ráno. Čo myslíte?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paulli
4. dec 2020

No čo baby? Ako?

zuza3210
4. dec 2020

@milka1988 prečo inositol do ms?

danusa64
4. dec 2020

@paulli Ja zatial cakam, ms by som mala dostat v pondelok resp utorok mne tak chodi den dva hore dole. Prsia mam citlivejsie uz par dni a od vcera citim aj podbrusko obcas, nafukuje ma dost, tak neviem co si mam mysliet. Nechcem este testovat, az mozno v nedelu skusim, beriem progesteron tak uvidime.

milka1988
autor
5. dec 2020

@zuza3210 on je hlavne na podporu kvality vajíčka a zase nechcem brať toľko vitamínov celý cyklus. Takže to čo treba pred ovulaciou po ovulacii a počas celého cyklu mám rozdelené

milka1988
autor
5. dec 2020

@danusa64 inak ten progesterón berieš dúfam až po ovulácii. Ja som dnes 9dpo, jemne som začala cítit prsia ale to som cítila vždy od ovulacie až do ms že ani spať som na nich nevedela. Je ľahké si zameniť pms príznaky s tehotenskymi. Nič len čakať treba. Kedy chces testovať?

danusa64
5. dec 2020

@milka1988 ano az po som zacala, teda aspon dufam, uplne presne neviem kedy a ci bola ovulacia. Minuly mesiac som bola na folikulometrii na 17dc a folikul bol maly, 20dc uz ho nebolo, ale ani nepraskol. Tento mesiac som bola 14dc (od 4dc som brala clostyl) na sono a folikul bol tesne pred prasknutim, no na dalsie sono mi dr uz nekazala prist tak s istotou to neviem ci praskol. A progesteron som zacala brat az 19dc pre istotu, aj ked kazala od 15 ale bala som sa ci ovu uz prebehla. Testovat asi zajtra rano budem, aj ked stale premyslam ci to nebude skoro a ci nepockam aspon do utorka. Ved to ze priznaky su viac menej rovnake a nechcem byt zbytocne sklamana, ja by som dnes mala byt 14dpo.

milka1988
autor
5. dec 2020

@danusa64 a BT si neskusala merat? takto vies s istotou ze ovulacia prebehla. inak na 14DPO uz musi nieco ukazat, urcite by som skusila rano testovat uz. drzim palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre