4x cisársky

30secondstogabi
5. jún 2018

Ahoj dievčatá,mám otázočku: mám 3 deti, všetky rodené cisárskym rezom,som po rozvode s ich otcom a mám priateľa s ktorým by sme chceli spoločné dieťatko...Neviete niektorá či je možné rodiť cisárakom aj 4x? ďakujem

muchlovacka
5. jún 2018

Ja mam 3. A mne dr povedala ze viac by som.nemala... ale vzhladom na moje komplikacie... ale ze je to na mne. Ak sa rozhodnem.ze chcem. Ona mi nemoze nic povedat. Mozne to je. Su aj so 4mi a aj viac som videla ... ale uz je to asi take.hranicne. kazdopadne naj poradi tvoj dr

nika1914
5. jún 2018

Na ixbe bola so mnou zienka...dost mlada.asi 35-40 (nie romka) a mala 7 deti.z toho 5 cisarskym.mozne to teda urcite je.ide tam skor o riziko roztrhnutia maternice a pod.

monikamiskonatalka
5. jún 2018

Moja jedna znama, ma 5 deticiek a vsetky sekciou

karmela
5. jún 2018

@30secondstogabi no to je fakt na tebe.Nikto a nič ti nezaručí že babatko vynosis a porodis v pohodke alebo nedajbože sa niečo skomplikuje.Ja som pred necelým pól rokom mala druhu sekciu s 8,5r pauzou po prvom,počas tehu všetko Ok a keď mi vytiahli malú mala som rupturu maternice.Hodinu a pól má šil a vieš čo ti poviem.Hoci mi dr vraveli že 3tie tehu neodporúčajú ja osobne by som sa nato dala.Nic nieje zaručene.Drzim palčeky a všetko dobre prajem

gulisko
5. jún 2018

Mne tiež už meodporúčaju mam tri a pri treťom už boli koplikacie tak 4 už neodporúčaju tak končime pri čisle tri

danielads
5. jún 2018

Mám za sebou dve. A viac nechcem aj keď predstava bábätka je krásna ale ja som zle znášala sekcie. A 4 sekcie fu to musí byť už dosť aj na tavu ale tak 100 ľudí 100 chutí. Ja by som sa neohrozovala A zvlášť keď máš tri deti ktoré ťa potrebujú ale závisí určite aj od stavu ženy to by ti skôr poradil lekár 😆😉

basska_b
5. jún 2018

Možné to je. Dosť si o tom teraz čítam. Vraj každá žena, jazva, tehotenstvo aj maternica je iná. Dokonca sa to môže podariť aj prirodzene. Mám z prečítaného pocit, že najhoršie čo sa môže stať je prasknutie maternice. Ale to sa stane počas pôrodu alebo krátko po ňom a v mieste jazvy. A vtedy je človek pod dohľadom a doktori vedia, čo majú robiť. Ešte môžu byť bolesti jazvy v tehu,ale to asi poznáš už.

Doktori "neodporúčajú", lebo pre nich je to komplikácia, problém, vrásky na čele. Pre ženu vo môže byť v pohode, ak túži po bábätku.

Ja mám zatiaľ prvú sekciu, ale chceli sme viac deti (a stále chceme) - preto pozerám. Aj možnosť, že sa podarí po sekcii prirodzený pôrod, ale to je vždy lotéria, aj možnosť, že budem musieť mať všetko sekcie, čo je väčšia istota.

pribinak
5. jún 2018

Moja kamoska ma 4 sekcie. Treba najst dobrého doktora, ktory nema zastarale názory. Dnes su moderne sona a jazva na maternici sa da pekne sledovať.

olinka_ja
5. jún 2018

Ja som ležala na izbe s mamičkou po ôsmej sekcii .

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikulienkadd
6. jún 2018

Aktuálne som pred 3.sekciou. Keď som sa dr.pytala na prirodzený pôrod,povedal,že vzhľadom na možné komplikácie je za 3.sekciu. A nech sa vraj nebojím,ak spravíme 3,urobíme prípadne aj 4.keby náhodou... Ale na to sa už ja asi necítim...
Držím palce,hlavne to preber so svojím lekárom,on vie,ako si na tom,ako je na tom tvoja maternice,jazva a pod.

marion09
6. jún 2018

@olinka_ja 😲👏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre