2x ovulácia

hannyjane
13. dec 2020

Ahojte, chcela by som sa poradiť či je možné mat 2x ovuláciu počas jedného cyklu. Už som čítala články že je, ale vo veľmi krátkom čase po sebe. ,,Problém´´ je že u mňa je časový rozdiel 10 dní.

Mala som nechránený styk 15.deň môjho cyklu, čiže počas ovulky, viem že som ju mala lebo hlien bol v kvalite vaječného bielka niekoľko dní, naťahoval sa niekoľko cm. Nikdy som ho nemala v iný čas, vždy medzi 10.tym a 16.tym dňom cyklu.

Lenže teraz som ho znovu objavila na 26. deň cyklu, (deň po tom ako som znovu mala nechránený styk 25. deň cyklu). Znovu hlien typu vaječného bielka ktorý sa natiahol na niekoľko cm. A to som 4-5 dni pred menzesom, kedy by mal byť hlien krémovej a hustej štruktúry.
Nemáte s tým skúsenosti ? Ďakujem.

zojanka
13. dec 2020

@hannyjane Často som mala pred ms "ovulačný" hlien a veľa dievčat tiež. Nie je to nič nezvyčajné, niekto to má každý mesiac, niekto občas, niekto vôbec. Menia sa hladiny hormónov.

hannyjane
autor
13. dec 2020

@zojanka to som nevedela, vždy som mala hustý hlien, až hrudkovitý, preto som bola teraz z toho mimo 😄 Dakujem za odpoved 🙂🙏🏽

thoughtfulweirdo
13. dec 2020

Aj ja obcas mavam ovulacny hlien pred menzesom. Keď som si to všimla prvý krát, dosť ma to prekvapilo, ale už sa to párkrát zopakovalo, takže to bude normálka 😄

zojanka
13. dec 2020

@hannyjane Ono ani spoliehať sa na hlien nie je 100% istota. Všetky tieto "príznaky" ovulácie, ms, tehotenstva treba brať s rezervami.

lucia147852
13. dec 2020

Áno mala som. Potvrdenu tým. Rozdiel 8 dni 🤷🏽‍♀️

hannyjane
autor
13. dec 2020

Dakujem žienky za odpovede 🙂 dosť si sledujem tieto veci lebo sa snažíme pár mesiacov o babo tak svoje telo poznám a sledujem jeho reakcie. Ale dobre vedieť že sa to stáva 🙂

lenkasebi
24. jan 2021

ahojte zienky prosím vás neviete mi poradiť neviem kedy som mala ovulaciu a či to naozaj bola ona na 11 deň po ms som začala mat biely natahovaci hlien trval do 15.1 v ten deň sa zmenil ešte na hustý biely tak som myslela že v tento deň bola ovu a však bolesti podbrušku mám vlastne od prvej ms a teraz mám tri dni do ms a dnes som si všimla veľmi béla hlienu avšak bol priesvitny a veeeelmi natahovaci nie taký ako bol od toho 11. tento hlien priesvitny som si všimla ráno a trval do 15:30 a potom už len mokro bez hlienu myslite si že ovulku som mohla mat dnes ? nejako sa v tom strácam 🙈😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre