23DC a negatívne ovulačné testy

ki_ki2
26. apr 2021

Baby 23DC a ovu testy negatívne 😩 Mávam 33-35 dňové cykli momentálne .
Beriem Vitex , inofolic , vitamín D,E a teraz som začala aj pupalkovy olej .. ja už nechápem .. vo februári som bola u dr a povedala že všetko v poriadku . V máji idem zase to by som mala byť 17DC nového cyklusu myslíte že si môžem vypýtať folikulometriu? Nechcem jej diktovať čo má robiť ale mne sa to fakt nezdá .. 😏
Bazalnu teplotu nemeriam a to je asi chyba , už som sa zaprisahala že začnem na druhý mesiac.
Je tu niekto kto otehotnel aj napriek negatívnym ovulačným testom ? Docela ma to už stresuje ..
Na 14DC už mi pekne silneli testy a potom nič zase zoslabli , nikdy nebola čiarka rovnaká 🙄

anne_mary2
26. apr 2021

@ki_ki2 s dlzkou cyklov som na tom podobne, aj s negativitou tento mesiac :D Ja som zacala merat aj bazalnu ale skace to hore dole celych 28 dni... akurat ze u mna boli predosle mesiace ok...
pocitovo minuly vikend uplne ovu- avsak teplota nic. ani test nebol 100%... na 25 den cyklu mi doktorka povedala ze ovu uz bola alebo este nebola. alebo tento mesiac vobec 🙄 Avsak viac sa tomu nemala potrebu venovat..
Manzel bol v CAR na spermiogram - vysledok zly, mame prist v lete obaja, tak asi uz pockam do leta, len som bola zvedava ci spermiogram je nas “ jediny” problem, alebo je toho viac....

emuska888
26. apr 2021

@ki_ki2 ja som chodila pravidelne pol roka na folikulometriu a vzdy som mala ovulaciu potvrdenu a na druhej strane ani jeden test mi nevysiel pozitivny 🤷🏼‍♀️ lekarka mi povedala, ze jednoducho to test nezachytil, takze hadzem do kosa testy, nemam uz nervy to sledovat a stresovat sa 🙂

anne_mary2
26. apr 2021

@ki_ki2 ale ked sa pytas na ovulacne testy- urcite je x pripadov kedy tak zeny otehotneli ze to sledovali a otehotneni v iny cas...ovulacne testy maju roznu citlivost- ovulacia nemusi byt testom ani zachytena podla mna... a aj anovulacny cyklus raz za cas je v norme

ki_ki2
autor
26. apr 2021

@emuska888 ale ty si mala aspoň pekne tie testy 5,6 od spodu že možno si to len nezachytila , ale pozri moje ja 0 bodov ani sa to nepriblížilo k testovacej čiarka vôbec 🙄 ja jej tiež asi navrhnem tu folikulometriu ja už tiež nemám na toto nervy , tento mesiac som z toho úplne ostala tak divná a hlavne vystresovaná .
@anne_mary2 toto už je 4 cyklus čo testujem z toho mi len vo februári vyšiel pozitívny a to som bola u dr a povedala že ovulka určite prebehla 😏 tak neviem no prečo ja musím mať všetko tak komplikované niektorým bábam krásne ukáže a mne nič .. a príznaky zatiaľ tiež žiadne akurát má cicky strašné bolia to je všetko , ale to pripisujem už pms

emuska888
26. apr 2021

urcite jej to navrhni, drzim
prsty 🍀🍀

ki_ki2
autor
26. apr 2021

@emuska888 och dúfam že vôbec ovulujem lebo , ma šľak trafí 🥺

emuska888
26. apr 2021

@ki_ki2 skus aj alchemilkovy caj a kotvicnik

lalia33
26. apr 2021

@ki_ki2 pozri na moje ovulacne testy...to som si myslela ze mam anovulacny tento mesiac a keď som mala najslabsiu čiarku vyskočila mi teplota hore...takže aj napriek slabim testom ovulacia prebehla a dnes 😊 10DPO mi vyšiel aj duch na tehot.teste...tak nezúfaj...ver ze sa podarí

ki_ki2
autor
26. apr 2021

@lalia33 jej gratulujem ti 🍀❤️ to som rada že sa Vám zadarilo veľmi ! A ďakujem za povzbudenie, áno stále dúfam .. uvidíme .. či príde ms alebo nie ale veľmi by som si želala aby nie už po roku by sa aj mohlo podariť

ki_ki2
autor
26. apr 2021

@lalia33 ja už tiež začnem merať keď sa nezadarí teraz .. je to asi najlepšie riešenie a k tomu tu folikulometriu skúsim vybaviť

lalia33
26. apr 2021

@ki_ki2 nam sa tiež nedarilo...toto je 9 mesiac nášho snaženia..🥰len dúfam ze sa udrží a čiarky na teste budú silnejšie a ze to zvládneme až do konca 🥰 prajem aj tebe nech máš čoskoro// 🥰❤ja mam z toho ešte strach ,že odíde ms mam mat za 4 dni .tak dúfam ze uz naozaj nepríde

lalia33
26. apr 2021

@ki_ki2 toto je môj graf a tie ovul.testy co som mala akože najtmavsie som mala 14.4. Ale teplota mi vyskočila až toho 17.a to testy uz bledé. Tak v podstate neviem kedy presne bola ovu ale riadim sa teplotou. Tak počítam ze ze som 10 DPO. Ja si myslím ze nám pomohli kvapky gynex lebo to sme jedine brali nové aj s mužom. Ja k inofolicu a muž k folandrolu.

ki_ki2
autor
26. apr 2021

@lalia33 určite nepríde ! 🙂 A bude krásne silnieť , ďakujem ti veľmi pekne snáď sa aj ja veru dočkám .. a ďakujem za povzbudenie ... To je zaujímavé teda , tak tie testy asi nebudu až tak spoľahlivé

lalia33
26. apr 2021

@ki_ki2 aj ja ďakujem tebe za podporu 😊 snáď sa podarí všetko.. neviem veru, na spoľahlivosť testov sa( ak sa mi potvrdí tehotenstvo) tiež nebudem spoliehať ani v budúcnosti .. ale každá má na to určite iný názor.

martrle
26. apr 2021

@ki_ki2 ahoj no neviem.. Ak. Mas menzes aj ked takto ze dlhsi, neviem. Kolko. Mas rokov ale daj skontrolovat hormóny... Horm. Profil... Ja osobna skusenost tiez som tak. Mala a haproval. Mi aj menzes a vysledok v 38r.predcasna menopauza... Cim skor urobit folokumetriu a hormonalny Profil.

ki_ki2
autor
26. apr 2021

@martrle Ahoj , mám 25 rokov a menzes mávam už od cca 17tich v tomto intervale 32-35 , lekárka mi povedala že to nie je problém . Ale určite sa na to popýtam chcem sa aj na endokrinológiu popýtať 🙂 tak dúfam že ma neodbije

martrle
26. apr 2021

@ki_ki2 prepac AZ potom som si vsimla ze mas 25r...ale dnes to uz vsetko je mozne aj nemozne radsej Sa popytaj... Lepsie skor ako neskor... Moze to byt aj vsetko u teba celkom normalne... Kazda sme jedinecna...ja som Bola v sokunked Mi vychadzali tak ovu testy... A nechapala som... Vobec som necakala nejaku predcasnou menopauzu... Ale urcite to neni tvoj problem. Drzim. Prsty

ki_ki2
autor
26. apr 2021

@martrle jasne treba za vašu riešiť 🙂 a tiež ti vychádzali stále negatívne ?

martrle
26. apr 2021

@ki_ki2 ano presne tak MI vychadzali

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre