10 mesiacov sa snažíme o bábo a nedarí sa. Máme to začať riešiť s lekárom?

14. jún 2021

Ahojte baby. Chcela by som od vás radu. S manželom sa 10 mesiacov snažíme o babatko. Ja beriem už 10 mesiacov femibion a muž ma folandrol. Myslite, že to už mám začať riešiť s lekárom? Ako ste to mali vy? Po akom čase ste otehotneli? Dakujem veľmi pekne za vás čas. som smutná, že stále nič :(

nafka0483
14. jún 2021

Zalezi aj od veku, ak si po 30tke tak sa odporuca riesit to skor, v mladsom veku povedia lekari, ze je este skoro riesit to.
My sme to zacali riesit po roku snazenia - pvotne vysetrenie, ci je vsetko ok. Nasledne sme to riesili este 2 dalsie roky kym sa podarilo.

Taky zaklad ako spermiogram u partnera napovie vela a u teba klasicka prehliadka u gynekologa - ci je cyklus pravidelny, ci nemas nejake cysty, moze ti vziat krv na hormonalny profil.

Mas prehlad o svojom cykle, pocitujes ovulaciu? Mozes si merat bazalnu teplotu, z toho budes pekny obraz ci u teba prebieha ovulacia.

kristina0103
14. jún 2021

10 mesiacov je úplne v pohode. Nám to trvalo 1 rok a 3 mesiace. Máme 37 a 40 rokov. Gynekológ má úplne ukludnil, že rok je úúúplne v pohode a nemám stresovať.

kristina0103
14. jún 2021

a ako sa píše vyššie, základne vyšetrenie som absolvovala a muž spermiogram.

natallys
14. jún 2021

Aspoň tie základné vyšetrenia by ste mali absolvovať, podľa toho uvidíte či sa snažiť ďalej alebo budete potrebovať pomoc lekárov

tulipanicek
14. jún 2021

Zalezi od veku. Skúšala si si robiť ovulacne testy? To je najjednoduchšia domáca možnosť na začiatok

leona45
14. jún 2021

Nech vas vysetri gynekolog a muz spermiogram. Potom budete vediet nacom ste

1gabriela13
14. jún 2021

Do roka to lekári berú že je to v pohode. Ale skus si sledovať ovulaciu podľa ovulacneho testu.

lorin29
14. jún 2021

Dajte si zobrať odbery na štítnu žľazu a prolaktin... 🙂🙂

hviera81
14. jún 2021

ja som mala 37, ked po pol roku som isla za gyn, ze nejak to nejde. urobil hormonalny profil, ked prisli vysledky, poslal partnera na spermiogram, ale tam sme sa uz nedostali, lebo sa zadarilo po 9m

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre