Výzdoba sály v Humennom

pa3sa
5. sep 2023

Ahojte, viete mi odporúčiť nejakú firmu čo sa týka výzdoby sály a kostola na svadbu? 🙂

barbora_5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora_5
5. sep 2023

@pa3sa kvety Renáta, sídli pri jadranskej zmrzline Ali alebo Svadba Humenné (fb stránka) sidli na valaskovciach ako je Bubnas

anne_mary2
5. sep 2023

@pa3sa mne robili vyzdobu “ svadba humenne” , ale uprimne, na to ze to stalo 1000 eur + 🤪🫣, moja svadobna kytica vyzerala uz po kostole biedne ( a to bol oktober ), zenichove pierko uz zrana malo co robit…
Aj celkovo som bola sklamana z vydrze kvetov aj vo vazach - co nechapem, kvety co sme podostavala aj saamotne ruze biele mi vydrzali kraasne dlho, z tohto nic…
Mozno nahoda, mozno to je proste tak - neviem

barbora_5
6. sep 2023

@anne_mary2 aj mne robila svadba humenne, kytica bola krásna ešte 4 dni po svadbe a pierko mame odložené vysušené doteraz a to prešli dva roky, svadba ale bola v júni čiže kvety nezazivali žiadne teplotné šoky 😊

pa3sa
autor
6. sep 2023

@anne_mary2 @barbora_5 áno, “svadba Humenne” som kontaktovala, avšak doteraz mi nikto žiaľ neodpovedal, možno treba rovno volať 🫤🤷🏻‍♀️

úprimne, celkom som prekvapená z tejto sumy, boli v nej zahrnuté už aj samotné kvety alebo čisto len robota? 🙂

pa3sa
autor
6. sep 2023

@anne_mary2 @barbora_5 ak sa Vás môžem ešte opýtať,viete mi odporučiť nejakého fotografa/ku ? 😊 + hoc do súkromnej správy, ako sa pohybovali ceny vašich ak by Vám to nevadilo 🙂 ďakujem

barbora_5
6. sep 2023

@pa3sa my sme mali Katku Kocanovu v roku 2021 len foto 515€, odporucila by som este aj Maruška Jeňova to ale neviem ako sa cenovo pohybuje 🙂