Pôrodnica Humenné

megie77
27. júl 2024

Ahojte mala by som ísť budúci rok v januári rodiť prvý krát v Humennom . Chcela by som sa opýtať ako to tu funguje ci mate skúsenosti s doktormi a sestrickami. Ďakujem za každú info .

ajuskas
28. júl 2024

@megie77 Ja som rodila v HE dvakrát..roky 2019 a 2022.. prvý som mala prirodzený,ale ťažký, dlhý, no natrapila som sa..v roku 2022 po niekolkych hodinach trapenia sa porod skoncil akutnou sekciou...
Pri oboch porodoch nemam co vytknúť..bola som spokojná aj s porodnymi asistentkami aj s lekármi.. každý sa správal milo, vzdy ma informovali o tom, co idú robiť..
Ale ja zase nie som náročná..niekto by mozno aj v tom nasiel nieco zle, nevhodné...

nika23t
29. júl 2024

@megie77 tri pôrody, posledný už vo vynovených pôrodných izbách. Nemám sa na čo sťažovať, pôrody som mala našťastie bezproblémové, personál v pohode. O co som požiadala, s tým pomohli. Pri poslednom pôrode som mala primára, maximálna spokojnosť. Nemenila by som nič. Ale presne, ako sa píše vyššie. Ide aj o očakávania a náročnosť rodičky. Ja som bola spokojna.

megie77
autor
1. aug 2024

@nika23t prosím vás po pôrode ste od nemocnice dostávala aj kufrík so vzorkami ?

nany17
28. aug 2024

Zdravím, rodila som prirodzene teraz v júli, maximálna spokojnosť a v roku 2017 som mala sekciu.
Spokojnosť z mojej strany